۷میلیون دلار برای ۷ روز تبلیغ یک انیمیشن

فیلم انیمیشن «زندگی پنهان حیوانات خانگی۲» در هفته دوم اکران با ۷ میلیون و ۱۲۰ هزار دلار هزینه تبلیغات یک هفته ای رکورددار شد.

فیلم انیمیشن «زندگی پنهان حیوانات خانگی۲» در هفته دوم اکران با ۷ میلیون و ۱۲۰ هزار دلار هزینه تبلیغات یک هفته ای برای ۱۵۸۸ مورد تبلیغ در ۵۰ کشور رکورددار شد.

این هزینه برای تبلیغات تلویزیونی از تاریخ ۲۰ تا ۲۶ ماه می برای فیلم سینمایی بلند انیمیشنی «زندگی پنهان حیوانات خانگی۲» پرداخت شده است.

این آگهی تبلیغاتی در شبکه های تلویزیونی نظیر «NBC» و «Nick» در زمان پخش برنامه های مهم تلویزیونی همچون مسابقات بسکتبال ان بی اِی و مسابقه «صدای برتر»(The Voice) و در ساعات پربیننده پخش شده است.
فیلم سینمایی «علا ءالدین» از کمپانی دیزنی با صرف هزینه ۵ میلیون و ۳۶۰ هزار دلار در مکان دوم گران ترین تبلیغ تلویزیونی قرار دارد. این آگهی ۱۱۸۲ بار و در ۴۰ شبکه تلویزیونی روی آنتن رفته است.
فیلم سینمایی «دارک فینِکس» نیز با ۵ میلیون و ۲۷۰ هزار دلار در مکان سوم این فهرست قرار دارد.
«مردان سیاه پوش» با ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار و «راکت من» با ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در رده های بعدی پرهزینه ترین تبلیغات تلویزیونی قرار دارند.

جالب اینکه تبلیغات فیلم «مردان سیاه پوش» با شاخص ۱۴۱ بالاترین امتیاز را در بین این فیلم های با هزینه بالای تبلیغاتی کسب کرده است. این امتیازبندی شامل معیارهایی از قبیل اینکه ۴۱ درصد کمتر از دیگر تبلیغات قطعی داشته است و تعریف قطعی شامل عوض کردن کانال تلویزیونی در حین تبلیغ، سریع رد کردن تبلیغ (fast-forwarding) و خاموش کردن تلویزیون می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.