پروژه‌ی لوگو و هویت بصری بیمارستان حیوانات Mabry / ابوذر محمدی

« Mabry یک کلینیک و بیمارستان مجهز حیوانات در آتلانتای امریکاست. مدیر این کلینیک تمایل داشت با توجه به کسب و کارهای مشابه، تصویری خلاقانه تر و به دور از کلیشه های معمول در ضمن ارائه حس اعتماد به مشتریان ارائه دهد. راه حل استودیو ” ویو” تصویر فانتزی از یک سگ دوست داشتنی در قالب حرف M در نقش پرستار بود که در پیکتوگرام، نقش های متفاوتی را می پذیرفت.

استفاده از سگ به عنوان نماینده حیوانات خانگی و به دلیل صفاتی مثل وفاداری و نگهبانی، همان ویژگی هایی بود که می توانست هم سگ را نماینده خوبی برای مفهوم بیمارستان کند و هم اعتماد مخاطبین را جلب کند.»

ابوذر محمدی” این پروژه را در سال ۲۰۱۷ طراحی کرده است.20 thoughts on “پروژه‌ی لوگو و هویت بصری بیمارستان حیوانات Mabry / ابوذر محمدی”

 1. کار خوبی شده، ای کاش فقط وبسایت کلینیک روهم میذاشتید تابامراجعه به سایت درقالب اصلی هم کار رو میشد دید، البته من نتونستم تو گوگل اثری از این مجموعه پیدا کنم.

  1. ممنونم

   وبسایتش کار بنده نبوده و آماده نیست . منتهی برای پیدا کردن هر چیزی نیازی به گوگل کردن نیست. بخش های کاربردی لوگو توی ماک آپ ها مشخصه.
   سایت بالا اومد همینجا ریپلای می کنم

  1. این مساله ارتباط خاصی با محتوا نداره ولی در فرم هم این خطوط بریده باعث شکست سکون می شن و سیال تر هستند. وقتی تصویر بلحاظ فرم به سکون و یکنواختی نزدیک میشه راه حل های مختلفی برای رفعش وجود داره که یکیش هم می تونه این راه باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.