هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند

هویت بصری جدید فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند (GDFS) با همکاری استودیو طراحی واریُرز (Warriors) طراحی شد. در این فستیوال با برگزاری برنامه های آموزشی به بررسی روش ها و روند شکل گیری یک پروسه پرداخته می شود و در نهایت ایده هایی که توسعه داده می شود را به صورت بصری به نمایش در می آورند. هر ساله این استودیو با یک طراحی متفاوت با هدف به روز نگهداشتن این رویداد ،هویت بصری این فستیوال را طراحی می کند.

از این همکاری در ابتدا ۲۰ پوستر تولید شد که  آنها سپس طراحی ها را بر روی وبسایت GDFS قرار دادند و به بازدیدکنندگان اجازه رای گیری جهت اینکه چه چیزهایی در پرینت نهایی باشد را دادند.
حاصل کار هویتی متنوع اما با حفظ یک انسجام و وحدت بصری شد.

هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند هویت بصری فستیوال طراحی گرافیک اسکاتلند

منبعپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.