هویت بصری برند Be LIke A Real Elite / محسن بیگ‌زاده

«با توجه به درخواست سفارش دهنده و علاقه آن به طرح‌های Medival، سعی کردیم در طراحی نشانه از این نقوش اما با رویکردی مدرن الهام بگیریم و برای طراحی آن از نرم افزار CorelDrawX8 استفاده کردیم.

کمپانی B.L.A.R.E. در زمینه تولید آلات موسیقی بادی در کشور آمریکا فعال است و در کنار عرضه این محصولات در فروشگاه‌های خود لوازم جانبی (اکسسوری) گرانقیمت نیز با نام برند خود عرضه می‌کند از این رو ما هم به سمت طراحی لاکچری و جنرال برای نشانه این برند پیش رفتیم و به فرمی الماس مانند در قالب فرم لوزی و در همنشینی با حرف B در طراحی این نشانه رسیدیم و با استفاده از رنگ طلایی و گره‌های خطوط در لوگو  و فرم لوزی سعی شد تا تصویری لوکس در ذهن مخاطب ایجاد شود.

از عناصری که می‌توان از آن به عنوان عامل تاثیرگذار در این پروژه نام برد چیدمان دوار نشانه نوشته است که به آن تصویری با اصالت می‌دهد و از این چیدمان در طراحی تم یا همان هویت تصویری برند استفاده گردید که این بخش نیز با ایده گرفتن از انعکاس صدا و فرم های اکولایزر صدا تکمیل گردید.

این پروژه با همکاری حامد طالقانی  درسال ۲۰۲۰ و به سفارش کمپانی B.L.A.R.E. Music طراحی و اجرا شده است.»

پروژه دیگری از محسن بیگ زاده در روزرنگ را اینجا ببینید.2 thoughts on “هویت بصری برند Be LIke A Real Elite / محسن بیگ‌زاده”

  1. سلام خسته نباشید
    کاش این حد که به لاکچری بودن محصول توجه کردین کمی هم به ارزش کلیدی و نهایی محصول توجه می‌کردین چراکه در این لوگو همه چیز هست به جز االمانی از موسیقی و ساز بادی! ضمن اینکه حرف B اصلا در این لوگو گویا نیست.
    نکته بعدی اینکه شما دارید می‌گید از طراحی لاکچری و جنرال بهره بردید، چطور ممکنه یه محصول هم لاکچری باشه هم جنرال؟! کالای لوکس کالاییه که هرکسی توان خریدش رو نداره پس نمیتونه عمومی باشه.
    در نهایت فکر می‌کنم مسیر و راهبرد اشتباهی رو برای این پروژه انتخاب کردین، امیدوارم در پروژه های بعدی کارهای بهتری از شما ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.