هویت بصری برای کمپین قربانیان قاچاق انسانی

موسسه خیریه Walk Through Walls که در زمینه فراهم سازی فرصت های شغلی برای  قربانیان قاچاق انسانی  و کمک به آنها برای فائق آمدن بر مشکلات پیش رویشان فعالیت دارد هویت بصری خود را با کمک استودیوی انگلیسی  Mark Studio   طراحی و اجرا کرد.

قاچاق انسانى به شخصی اطلاق می‌شود که به طور غیرقانونی و به دلایل مختلف از کشورها و مناطق مختلف عبور داده شده است و یکی از دلایل آن، به کارگیری این افراد در شغل‌های اجباری است.

بر اساس آمار یونیسف، هر ساله در حدود یک میلیون کودک، قاچاق می‌شوند و سازمان بین‌المللی کار (ILO)  تخمین می‌زند که در سال ۲۰۱۲، در حدود ۲۰ میلیون نفر قربانی کار اجباری در جهان وجود داشته است.

این خیریه جدید با کمک شرکت بیکر و مکنزی (Baker & McKenzie) و بنیاد تامسون ریوترز (Thomson Reuters Foundation) تاسیس شده است.

منبع3 thoughts on “هویت بصری برای کمپین قربانیان قاچاق انسانی”

  1. با سلام.
    قبل از دیدن این صفحه ، صفحه کار«به مقصد خرید» آقای ابوذر محمدی رو دیدم و از مقایسه پُست ها خالی این صفحه و نظرات درباره کار ایشان متاسف شدم. به نظر من کار ایشان معقول و مطبوع بود اما نقدها منصافانه نبود و با کلید کردن روی جملات فضای بصری کار رو ندیده گرفتن؛ نه توی اون کار بلکه در هر کاری که طراح ایرانی داشت.
    اما مثلا در این صفحه که هویت سازمانی کار شده خبری از یک اظهار نظر نیست، در حالی که این کار خیلی ساده و گویا است و بخوایم بی انصاف باشیم باید بگیم طراح هیچ کار نکرده جز صریح گویی. ولی گویا ما فقط نسبت به هم وطنامون منتقد به معنای- گفتن نه، خوب نیست، خجالت بکش و…- هستیم و این خوب نیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.