نمایشگاه عکس و پوستر جشنواره تئاتر فجر

نمایشگاه مسابقه ی عکس و پوستر تئاتر جشنواره ی سی و هفتم روز سه شنبه ۲۳ بهمن ساعت ۱۶ در مجموعه ی فرهنگی هنری صبا افتتاح می شود.

نمایشگاه مسابقه عکس در گالری لرزاده این مجموعه ی فرهنگی هنری و نمایشگاه مسابقه ی پوستر در گالری فرشچیان این مجموعه برپا می شود.

مسابقه عکس سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر به مدیریت سیامک زمردی مطلق و داوری رضا معطریان، عباس کوثری و هادی نوید و همچنین مسابقه ی پوستر به مدیریت ابراهیم حسینی و داوری فرزاد ادیبی، ساعد مشکی و صالح تسبیحی در جریان است.

۶۱ اثر و پنج مجموعه از ۳۴ هنرمند طراح، به بخش مسابقه ی پوستر راه یافته اند و مجموعه ی ۶۴ عکس از ۴۵ عکاس به بخش مسابقه ی عکس که به ترتیب تحت عنوان کتاب «اعلان» و کتاب «لحظه ی جادویی» توسط سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر به چاپ رسیده اند.

اعلام اسامی برگزیدگان و اهدای جوایز مسابقه ی عکس و پوستر تئاتر جشنواره ی سی و هفتم در مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر انجام می شود.

سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند از ۲۲ بهمن تا چهار اسفند ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.