نقاشی دیواری عظیم در مریلند

شهر هیگرزتاون (Hagerstown) که یک ناحیه تاریخی و توپوگرافیک منحصر بفرد در ایالت مریلند غربی است دستخوش یک جوان سازی دوباره فرهنگی قرار گرفته است. مسئولین و دست اندر کاران این شهر با راه اندازی موجی از تجارب و هنرنمایی هنرمندان حرفه ای، سعی در تبدیل فضاهای عمومی این شهر به فضایی دیدنی و جذاب برای گردشگران و افراد بومی کرده اند. در این برنامه هنرمندان بین المللی و تازه کار، هردو، در زیباسازی منظره شهری از طریق انجام کارهای هنری خاص مشارکت می­ کنند.

در بین افراد خلاق شرکت کننده، آلِکس برور (Alex Brewer) با نام مستعار HENSE حضور دارد. او که یک هنرمند و نقاش مردمی است  بیشتر به خاطر امضاهای نقاشی­های دیواری اکسپرسیونیستی خود شناخته شده است. HENSE هم اکنون وظیفه تبدیل و طراحی یک مجتمع صنعتی غول آسا به یک فانوس دریایی برای شهر هیگرزتاون را بر عهده دارد.

منبع

 One thought on “نقاشی دیواری عظیم در مریلند”

  1. سازمان زیبا سازی تهران تو پروژه های نقاشی دیواری علی رغم کار های بسیار زیبایی که شده !یک دوره رنگ های شاد مثل کار بالا را بولد می کندویه دوره هم رنگ های ملایم وانواع دیگر که خیلی هم به فضای پیرامونی آن هماهنگ نیست وخیلی ربط ندارد.به خاطر همین وقتی فراخوانی می دهد می مونی چی کاری بزنی شادوشارپ که دیده شود یا ملایم ویا هماهنگ بامحیط !! خیلی سلیقه ایی شده وبیشتر مواقع هم یه عده خاص منتخب می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.