مجموعه آثار بوکفیس/ سید عبدالکریم موسوی، پائلو دالپونته

بوکفیس نام مجموعه طرح‌هایی است با موضوع کتاب. این  ایده اولین بار در سال ۱۳۸۵ و با نمایش طرح های« سید عبدالکریم موسوی» در نمایشگاه کتاب آغاز شد. بوکفیس‌ها تا کنون در اشکال مختلف از جمله کارت پستال، پوستر، تقویم و حتی بیلبورد چاپ و منتشر و بارها در داخل و خارج از کشور در معرض دید عموم، به خصوص دوست‌داران و علاقمندان حوزه کتاب قرار گرفته اند. از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گرفته تا شصتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب وین و خانه بین‌المللی هنرمندان در پاریس، همه و همه میزبان بوکفیس‌های این طراح بوده اند.
مجموعه بوکفیس در دو بخش رنگی و سیاه و سفید کار شده است. مجموعه سیاه و سفید کار مشترک موسوی با پائلو دالپونته کارتونیست برجسته ایتالیایی است، که هنرمند ایرانی ایده پرداز و هنرمند ایتالیایی اجرای آثار را انجام داده است. این مجموعه در طی پنج سال گذشته به ۵۰ اثر رسیده و هر سال تعدادی بر آن افزوده شده است.

 

12 13 08 09 05 06 03 04 02 014 015 01 013

paolo-i-01 paolo-i-02 bookface-4 bookface-7 bookface-8 bookface-2 bookface-10 bookface-14 bookface-1 paolo-i-09 paolo-i-10 paolo-i-06 paolo-i-07 paolo-i-08 paolo-i-03 paolo-i-04 paolo-i-05 bookface-9

%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa%d8%b1-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a8%d9%88%da%a9%d9%81%db%8c%d8%b3-%d8%af%d8%b1-%d9%88%db%8c%d9%86

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

پروژه دیگری از سید عبدالکریم موسوی طراح گرافیک و مدیر هنری را اینجا ببینید.22 thoughts on “مجموعه آثار بوکفیس/ سید عبدالکریم موسوی، پائلو دالپونته”

 1. هنر سرایت دادن و اشاعه احساس است. هنرمند از طریق هنر خود مخاطبان را به احساسی مبتلا می‌کند که خود تجربه کرده است.جناب موسوی،اثار شما بی نظیر و بسیار تاثیر گذار است،از دین آثارتان بسیار لذت بردم.

 2. خیلی از دیدن کارها لذت بردم. واقعا مضامین بسیار خوبی داشت. اجرای آقای دالپونته هم خیلی زیبا بود.
  ممنون از شما بابت انتشار این آثار

 3. هم موضوع هم طراحی و هم شیوه کار بسیار عالی و هنرمندانه است.از دیدن آثارلذت بردم.برای آقای موسوی و دوست خوبشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

 4. به نظرم نکته ای که کمتر بهش توجه میشه و یکی از مهمترین نقاط قوت این آثار محسوب میشه تعدد اونها با یک موضوع واحده بدون اینکه طراح دچار ضعف یا تکرار در ایده بشه. تبریک به آقای موسوی و دالپونته به خاطر مجموعه خوبشون.

 5. طرح ها بسیار زیبا و شاعرانه بود با مفاهیمی عمیق و ارزشمند. امید که تلاش این عزیزان در ایجاد فرهنگ کتابخوانی در کشور مثمر ثمر واقع شود.
  پاینده باشید.

 6. عبدالکریم عزیز
  مرد دوستداشتنی.با ثروت فراوان(البته معنوی) که همیشه برای من(رضا هدایتی) دوستداشتنی با اثار تصویر سازی شده و اخلاق تصویر سازی نشده باقی خواهد ماند.
  موفق باشی

 7. براووو استاد عبدالکریم عزیز و هنرمند ،طراحی های بسیار کامل و نفیسی است.از انتشار و معرفی این آثار بنام خودتان بسیار خوشحالم .
  موفق باشید

 8. سلام دوست هنر مند وعزیزم
  کریم جان از دیدن اثار شما لذت بردم
  سالهاست از دیدن کارهای شما بهره میبرم
  جا دارد بگم خسته نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.