فراخوان هفتمین رقابت بین المللی پوستر موسیقی رگی ۲۰۲۰ (Reggae ) 

فراخوان رقابت بین المللی پوستر موسیقی رگی ۲۰۲۰ (Reggae ) منتشر شده است.

مسابقه بین المللی پوستر رگی هفتمین فراخوان خود را که شامل  همه ژانرهای موسیقی محبوب جاماییکا می باشد  اعلام نموده است.

برگزار کننده پیام داده است:ما به دنبال استعداد شما و خلاقیت بصری‌تان هستیم و بسیار مشتاقیم ببینیم طراحان برای نشان دادن انرژی و پرنیان موسیقی رگی چه می‌کنند. هدف ساده است: پوستری در مورد موسیقی رگی طراحی کنید باقی آن به تخیل خودتان بستگی دارد.شما محدودیتی برای استفاده از تم‌ ژانر‌های مختلف رگی که در بالا نیز ذکر کردیم،ندارید.

موضوع : موسیقی رگی؛ پیام های جامائیکا به جهان.

شرکت برای عموم آزاد و رایگان است .

مهلت ارسال اثار:  ۱۱ اسفند ۱۳۹۸

برنده بزرگ مهمان یکی از بهترین جشنواره های بزرگ رگی اروپا خواهد بود که در اسپانیا برگزار میشود ( هزینه بلیط هواپیما ، ۷ روز اقامت و بلیط هر روزه جشنواره )

پوسترها ممکن است توسط یک هنرمند یا یک تیم طراحی شوند. طراحان مجاز به ارائه تعداد زیادی پوستر اصلی هستند. پوسترها باید آثار هنری اصلی باشند و نباید در چاپ، اینترنت، رسانه های اجتماعی و غیره منتشر شوند.

مسابقه‌ بین المللی پوستر رگی از سال ۲۰۱۱ به صورت سالانه و با موضوع بزرگداشت موسیقی جامائیکایی در کشور جامائیکا برگزار می شود.

رگِی یا رگه (Reggae) یک سبک موسیقی است که در اواخر دههٔ ۱۹۶۰ (میلادی) درجامائیکا پایه‌گذاری شد. در صورتی که پاره از اوقات برای بیان مفهوم گسترده تری، برای اشاره به بیشتر سبک‌های موسیقی جامائیکا استفاده می‌گردد. عبارت ریگه نشانه نوعی سبک مخصوص موسیقی که سرچشمه از دوره توسعه اسکا و راک استدی می‌گیرند می باشد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت مسابقه مراجعه نمایید.

پوستر برنده دوره قبل از بولیویOne thought on “فراخوان هفتمین رقابت بین المللی پوستر موسیقی رگی ۲۰۲۰ (Reggae ) ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.