فراخوان هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان

فراخوان دریافت آثار متقاضی شرکت در هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان منتشر شد.

هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان در شش رشته طراحی، پوستر، کارتون، کاریکاتور، تصویر سازی و عکس به ترتیب با موضوعات دفاع مقدس و مقاومت، پیشرفت و شکوفایی (در عرصه های اجتماعی، اقتصادی، هنری، دفاعی، ورزشی ، علمی و …)، واردات بی رویه، وضع حال امروز رؤسای جمهور آمریکا از سال ۵۷ تاکنون، ایران من و فرهنگ شهدا (مزار شهدا، خانواده شهدا، یادگار شهدا و …) دی‌ماه سال جاری با دبیری احمد آقاقلی زاده در حوزه هنری برگزار خواهد شد.

دبیرخانه هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان، آخرین مهلت ارسال آثار را ۲۸ آذر و زمان برگزاری جشنواره را دی ماه سال جاری اعلام کرده است. همچنین متولدین ۱۳۶۰ به بعد مجاز به شرکت در جشنواره هستند و حداکثر در هر بخش می‌توانند ۵ اثر را به سایت جشنواره ارسال کنند.

علاقه مندان برای کسب اطلاع از جزئیات، اخبار، گزارش ‌ها، میزان جوایز، ثبت نام، ارسال آثار و دریافت کد رهگیری می‌توانند به سایت www.artfest.ir مراجعه کنند.2 thoughts on “فراخوان هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان”

  1. “وضع حال امروز رؤسای جمهور آمریکا از سال ۵۷ تاکنون”
    عجیب‌ترین موضوع قرن برای هنرمندان جوان!

    هنر فرمایشی همیشه محکوم به شکست است دوستان! این را حداقل در این ۴۰ سال باید درک می‌کردید که همه‌ی رویدادهایی فرمایشی فقط بیلان کاری مدیر را پر می کند و نه تاثیرگذاری دارد و نه ماندگاری.
    حیف این بودجه ها که صرف چنین کارهایی می‌شود!

    البته امیدوارم یکی از مسئولین این جشنواره اینجا را بخواند 🙂

  2. چند سالی میشه که در جشنواره‌ها شرکت نمیکنم، به قول آقای مزینانی عزیز، بسیاری از جشنواره‌ها، فرمایشی شده و برای پر کردن بیلان کاری مدیران. متاسفانه اعتبار جشنواره‌های داخلی بشدت سقوط کرده و در بسیاری موارد رتبه‌های برگزیده بصورت شاگرد و استادی منتخب میشن و تلاش بقیه شرکت‌کنندگان بی فایدست. امیدوارم که یروز این وضعیت حل بشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.