طراحی هویت بصری فست فود توکافود

« برای طراحی کانسپت هویت بصری توکافود (پروژه ای که در سال جاری مشغول به انجام آن بودم ) در ابتدا یک طرح نارنجی سرمه ای راشروع کردم و از همان ابتدا سعی برآن داشتم تا لذت طعم متفاوت فست فود را در رنگ بندی و ترکیب بندی ها نشان دهم. برای طراحی نشان پروژه از ترکیب توکا و آتش استفاده کردم اما در ادامه برگی را جایگزین آتش قرار دادم به گونه ای که توکا در زیر آن با آرامش و استوار ساکن است و به عنوان بخشی از این معرفی، قوطی های نوشابه مخصوصی را طراحی کردم که برای بر انگیختن احساسات عشاق فست فود است.»
غزاله وثوقی متولد ۱۳۷۴ و داری مدرک کارشناسی گرافیک است.

mockups-design.com / www.graficzny.com.pl6 thoughts on “طراحی هویت بصری فست فود توکافود”

 1. با سلام
  در طراحی پرنده توکا فرم نوک پرنده به خوبی طراحی نشده…همینطور فرم برگ (ضخامتها) در بعضی از تصاویر پاهای توکا بدون منطق بلندتر طراحی شده و با هویت بصری کل مجموعه هماهنگ نیست.
  درسته که رنگ بندی متفاوته ولی مخاطب رو دچار کسالت میکنه ( روانشناسی این دو رنگ با توجه به مفاهیم وسعت رنگ و درصد های رنگی که در تصاویر ذکر شده)
  من بسته بندی رو به خاطر تکرارفرم لوگو دوست داشتم و جالب بود.
  موفق باشید

 2. پروژه های دانشجویی تغییر خیلی زیادی داشتن توی این سال ها . همین نحوه ی ارائه ای که خانم وثوقی داشته از خیلی از هم نسل های ما جلوتره. قطعا پروژه کاستی هایی داره که در تجربه های بعدی جبران میشه . همینطور پیش برید . شما یک طراح CIخوب خواهید شد.

  به نظرات روزرنگی (با اسم های مستعار و رزومه ی نامشخص) توجه نکنید . تلاش شما قابل ستایشه ، ان شالله پیشرفت خوبی خواهید کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.