طراحى كاراكتر انار شب يلدا / على رادمند 

«زمستان سال گذشته يك شركت معتبر در زمينه طراحى وب، قراردادى براى طراحى كاراكتر انار با من بست. قرار بر اين بود كه اين كاراكتر كه براى يك وبسايت طراحى مى شد؛ شخصيتى دوست داشتنى و شاد داشته باشد.

مثل هميشه شروع به زدن اتودهاى مختلف نمودم و در مدت زمان دو هفته، به اين كاراكتر رسيدم. پس از تاييد نهايى، حالت هاى مختلف آن بر طبق سفارش مورد نظر كشيده شد و كار به صورت كامل تحويل داده شد. اما متاسفانه شركت مورد نظر به قرارداد خود مبنى بر تسويه حساب مالى پايبند نبود و پيگيرى هاى من كه تا همين ماه پيش ادامه داشت؛ به جايى نرسيد.
در نهايت تصميم گرفتم كه شخصا كاراكتر انار را استفاده كنم. به مشترى اطلاع دادم كه ديگر نيازى به پرداخت و تسويه حساب نيست و درخواست كردم كه از كاراكتر من هيچگونه استفاده اى نشود؛ چون خودم قصد استفاده از آن را دارم كه البته باز هم پاسخى مبنى بر تاييد يا رد اين تصميم از جانب آن ها دريافت نشد! يك ماه قبل و با اضافه كردن چند پُز جديد از جمله «يلداتون مبارك» اين استيكر را به مناسبت شب يلدا منتشر نمودم كه با استقبال بسيار خوبى در اپليكيشن هاى مختلف از جمله تلگرام مواجه شد.»

توضيحات «على رادمند» را در مورد طراحى استيكر انار خوانديد. در ادامه مطلب شما را دعوت به ديدن اين مجموعه طراحى كاراكتر مى نماييم:

کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (29)کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (18)کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (9) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (7) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (8) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (5) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (6) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (3) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (4) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (20) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (2) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (19) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (17) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (18) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (15) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (16) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (13) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (14) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (11) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (12) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (1) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (10) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (29)

کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (28) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (27) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (25) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (26) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (24) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (22) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (23) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (21)

 14 thoughts on “طراحى كاراكتر انار شب يلدا / على رادمند ”

  1. تحسین برانگیزه . حیف که نگرش هنرمندانه در این کشور هنوز جا نیافتاده . من به نوبه خودم از زحماتتون تشکر میکنم و از خلاقیت بی مثالی که در این کار به خرج دادید . بازی با دانه های انار و جدا کردن این دانه ها از پوسته و دادن ماهیتی نو به این دانه ها و پوسته کاری است جدید و جذاب ، اینکه شخصیت انار داره این دانه ها رو حمل میکنه منو به وجد آورده و همونطور که تو این متن در هم و برهم مشخصه نتونستم احساساتم رو کنترل کنم . خیلی خیلی عالی .

  2. ممنون از روزرنگ که فرصتی برای معرفی پروژه‌های منتشر نشده ایجاد کرده که محلی باشد برای درددل هنرمندان از کم‌لطفی‌های بازار کار و دانستن قدر آثار آنها. مطمئناً تا حدی باعث راحتی خاطر هنرمندان می‌شود که بی‌انصافی‌ها را بهتر بتوانند تحمل کنند و مایوس نشوند.

  3. اقای رادمندی
    بسیار هنرمند هستید. افرین بر شما. واقعا از تماشای استیکرهای قورقوری سیر نمیشم. بسیار خوشگل و جذاب هستند و من عاشق کاراکتر قورقوری هستم. انارتون هم فوق‌العاده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.