طراحى کاراکتر انار شب یلدا / على رادمند 

«زمستان سال گذشته یک شرکت معتبر در زمینه طراحى وب، قراردادى براى طراحى کاراکتر انار با من بست. قرار بر این بود که این کاراکتر که براى یک وبسایت طراحى مى شد؛ شخصیتى دوست داشتنى و شاد داشته باشد.

مثل همیشه شروع به زدن اتودهاى مختلف نمودم و در مدت زمان دو هفته، به این کاراکتر رسیدم. پس از تایید نهایى، حالت هاى مختلف آن بر طبق سفارش مورد نظر کشیده شد و کار به صورت کامل تحویل داده شد. اما متاسفانه شرکت مورد نظر به قرارداد خود مبنى بر تسویه حساب مالى پایبند نبود و پیگیرى هاى من که تا همین ماه پیش ادامه داشت؛ به جایى نرسید.
در نهایت تصمیم گرفتم که شخصا کاراکتر انار را استفاده کنم. به مشترى اطلاع دادم که دیگر نیازى به پرداخت و تسویه حساب نیست و درخواست کردم که از کاراکتر من هیچگونه استفاده اى نشود؛ چون خودم قصد استفاده از آن را دارم که البته باز هم پاسخى مبنى بر تایید یا رد این تصمیم از جانب آن ها دریافت نشد! یک ماه قبل و با اضافه کردن چند پُز جدید از جمله «یلداتون مبارک» این استیکر را به مناسبت شب یلدا منتشر نمودم که با استقبال بسیار خوبى در اپلیکیشن هاى مختلف از جمله تلگرام مواجه شد.»

توضیحات «على رادمند» را در مورد طراحى استیکر انار خواندید. در ادامه مطلب شما را دعوت به دیدن این مجموعه طراحى کاراکتر مى نماییم:

کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (29)کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (18)کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (9) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (7) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (8) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (5) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (6) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (3) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (4) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (20) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (2) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (19) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (17) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (18) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (15) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (16) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (13) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (14) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (11) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (12) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (1) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (10) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (29)

کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (28) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (27) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (25) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (26) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (24) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (22) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (23) کاراکتر-رادمند-یلدا-روزرنگ (21)

 14 thoughts on “طراحى کاراکتر انار شب یلدا / على رادمند ”

  1. تحسین برانگیزه . حیف که نگرش هنرمندانه در این کشور هنوز جا نیافتاده . من به نوبه خودم از زحماتتون تشکر میکنم و از خلاقیت بی مثالی که در این کار به خرج دادید . بازی با دانه های انار و جدا کردن این دانه ها از پوسته و دادن ماهیتی نو به این دانه ها و پوسته کاری است جدید و جذاب ، اینکه شخصیت انار داره این دانه ها رو حمل میکنه منو به وجد آورده و همونطور که تو این متن در هم و برهم مشخصه نتونستم احساساتم رو کنترل کنم . خیلی خیلی عالی .

  2. ممنون از روزرنگ که فرصتی برای معرفی پروژه‌های منتشر نشده ایجاد کرده که محلی باشد برای درددل هنرمندان از کم‌لطفی‌های بازار کار و دانستن قدر آثار آنها. مطمئناً تا حدی باعث راحتی خاطر هنرمندان می‌شود که بی‌انصافی‌ها را بهتر بتوانند تحمل کنند و مایوس نشوند.

  3. اقای رادمندی
    بسیار هنرمند هستید. افرین بر شما. واقعا از تماشای استیکرهای قورقوری سیر نمیشم. بسیار خوشگل و جذاب هستند و من عاشق کاراکتر قورقوری هستم. انارتون هم فوق‌العاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.