زندگى ملال آور مدرن در تصویرسازى‌هاى دانشجویى/ مرجان صادقى 

«ملال، از رایج‌ترین احساسات زندگی مدرن، آن‌هم از نوع دانشجویی و روزمره‌اش است. در این پروژه، تلاش کردم تا براى به تصویر کشیدن همین حس و در کل احساساتى که آدمی در طی روز با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کند؛ تصاویرى خلق کنم. بنابر این اهداف اصلى این مجموعه، بیان صریح برای انتقال پیام به مخاطب و ایجاد حس همدردى بود. تمام کارها به وسیله‌ی راپید و اغلب بدون رنگ کشیده شده‌ است. از آن‌جایی که سفارش‌دهنده‌ای وجود نداشت، در اجرای کار دقت بر سرعت اولویت داشته و هدف اصلی ارسال پیام به مستقیم‌تر شکل ممکن بوده است. نکته دیگر این است که به دلیل اینکه این تصویرسازى ها هیچ‌کدام براساس داستان شکل نگرفته‌اند؛شاید بتوان تا حدی آن‌ها را بیانی غیرمرسوم برای احساسات معمول دانست.»

توضیحات «مرجان صادقى» در مورد تصویرسازی‌های آزادش را خواندید. مرجان متولد ١٣٧٠ و دانشجوی کارشناسى ارشد گرافیک دانشگاه الزهرا است و امروز مجموعه ای از تمرین‌های او را با هم خواهیم دید:

تصویرسازی آزاد-روزرنگ (7)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (24)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (12)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (13)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (10)
تصویرسازی آزاد-روزرنگ (8)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (20)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (18)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (19)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (17)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (15)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (16)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (6)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (14)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (2)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (3)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (4)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (1)  3تصویرسازی-  تصویرسازی- copy  تصویرسازی آزاد-  2تصویرسازی- تصویرسازی آزاد-روزرنگ

 12 thoughts on “زندگى ملال آور مدرن در تصویرسازى‌هاى دانشجویى/ مرجان صادقى ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.