رونمایی از هویت بصری جدید بیمه سینا

راب جانوف طراح لوگوی اپل اولین پروژه‌ی خود را با مشارکت همکار ‌ایرانی خود به پایان رساند. طی این پروژه بیمه سینا در چهاردهمین سال تأسیس، هویت برند خود را بازطراحی کرده است.

امین شیرکانی مدیرعامل بیمه سینا با اعلام این خبر در پاسخ به چرایی این تصمیم مطرح کرد: «مجموعه‌ی ما در ادامه بروز رسانی ساختار سازمان و فرآیندهای ارائه خدمات خود و به منظور بهبود بسترهای ارتباطی با مشتریان و مخاطبان، هویت بصری بیمه خود را به روز کرده است. ما در طراحی هویت جدید بیمه سینا به دنبال آن بودیم تا تصویری متناسب با جایگاه و رویکردهای جدیدمان را ارائه دهیم و ظاهر مجموعه را مطابق سلیقه‌ی امروز مخاطب تعریف کنیم. در این پروژه راب جانوف طراح لوگو اپل (Apple) به عنوان مدیر طراحی در کنار ما بوده است و تلاش شده تا هویتی ایرانی و در عین حال مطابق با استانداردهای روز جهان برای این شرکت طراحی شود.»8 thoughts on “رونمایی از هویت بصری جدید بیمه سینا”

 1. همین؟
  کلا لوگو همینه؟
  یه s که شبیه لوگوی swype هست؟
  الان دارین پوز اینو میدین با راب جانوف همکاری کردین؟
  تو ایران طراح نداریم؟
  بعد مثلا همینو ما طراحی میکردیم قبول میکردین خداییش یا چون راب جانوف طرلحی کرده خوبه؟
  دقیقا جریان اون (پادشاه و لباس نامرئی) هانس کریستن اندرسن شده.

 2. بعد از این همه سال هنوز آقای راب جانوف عنوان -طراح لوگوی اپل- را با خودشون یدک می کشن که نشون دهنده این هست که در این سال‌ها ایشون هیچ کار بهتری بعد از اون پروژه نداشتن.
  و نکته دوم این هست که لوگوی اپل بخاطر بازاریابی اپل جذاب شده نه بخاطر طراحی جناب آقای راب جانوف.

 3. نمیدونم کار زیادی مدرنه و از درک من فراتره یا اینکه واقعا همونجوری که احساس میکنم لوگوی خیلی تاپ و خوبی نیست و بخاطر یدک کشیدن اسم راب جانوف بذیرفته شده! البته درستش اینه که کل هویت بصری کار رو با هم ببینیم و اون موقع قضاوت کنیم اما حداقل از نظر ساین و لوگوتایپ که خیلی معمولی و تاحدودی تکراری هستش (ساین که مشابه Swype هستش و لوگوتایپ هم شبیه لوگوتایپ‌های دهه شصت که با خطکش طراحی میشده هستش!)
  درسته که دیزاین روز دنیا داره سمت مینیمالیسم میره اما اگر جسارت نباشه به نظرم آقای صابری‌وند یه مقدار زیادی توی بحث مینیمالیسم غرق شدن!

 4. به نظرم لوگوتایپ قبلی بیمه سینا که با نگارش نستعلیق بوده خیلی زیباتر و کاش فقط روی لوگو کار میشد، اگر قرار به تغییراتی از این دست بود! انگار طرح قدیم بیمه سینا جدیدتر!!!

 5. لوگوی قبلی خیلی بهتره…۱٫ هویت ایرانی داره ۲٫ مفهوم و ماهیت بیمه رو نشون میده ۳٫ استفاده از خط نستعلیق زیباتر از کار جدیده که خیلی خشک و بی روح طراحی شده.
  ممنون از روزرنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.