خلاقیت و الهام در آثار توبیاس هال / Tobias Hall

توبیاس‌هال Tobias Hall یک طراح و تصویرگر آزاد است که در نزدیکی لندن زندگی و فعالیت می‌کند. پس از فارغ التحصیلی در سال ۲۰۱۰، توبیاس‌ که ابتدا زندگی خود را به عنوان یک طراح مفهوم گرا شروع کرده بود، کار خود را در زمینه حروف و تایپوگرافی شروع کرد و از آن زمان تا کنون بطور حرفه‌ای در این زمینه مشغول فعالیت است. تنوع زمینه کاری وی به این معنی است که او شانس کار کردن بر روی چندین پروژه با شرکت‌های بین‌المللی معتبری نظیر Toyota, Holiday Inn, Lululemon , Net Magazine Pilot ,Universal Music را داشته است. او هم چنین کارگردان هنری و طراح شرکت zizi نیز می‌باشد. وقتی توبیاس‌ در حال کار بر روی سفارشی نیست، علاقه دارد چیزهایی که از گوش دادن به موزیک و یا کتاب خواندن به او الهام می شود را طراحی کند. با روزرنگ همراه باشید تا منتخبی از آثار وی را ببینیم:

تایپوگرافی (1)  تایپوگرافی (2)  تایپوگرافی (4)  تایپوگرافی (5)  تایپوگرافی (6)  تایپوگرافی (8)  تایپوگرافی (10)  تایپوگرافی (11) تایپوگرافی (12)  تایپوگرافی (13)  تایپوگرافی (16)  تایپوگرافی (17)  تایپوگرافی (18)  تایپوگرافی (19)  تایپوگرافی (20)  تایپوگرافی (21)  تایپوگرافی (22) تایپوگرافی (23)  تایپوگرافی  19 STEPS  تایپوگرافی (15)4 thoughts on “خلاقیت و الهام در آثار توبیاس هال / Tobias Hall”

 1. سوال دارم اقا سوااال؛
  به نظر شما چرا این دوستمون که کاراش منو یاد اولین طرح اسکناس تک دلاری میندازه، ویه جوری چسبیده به دیوار که یکی ندونه میگه این میکلانژه(البته اینم بگم ایشون با پرسپکتیو کاملا بیگانه تشریف دارن)!،فرصت همکاری بااین کمپانی ها واین برند های معروف رو داره تا حدی که روز رنگ الان داره مارو با کاراش اشنا میکنه،
  ولی من و شما نداریم..چرا؟
  چرا تولید کننده ها و مدیران کمپانی های ایران تا اینحد از دیزاین و دیزاینر فرار میکنن؟
  چرا تو کشور ما فرصت کار دیزاینر های جوون اینقد کمه؟
  چرا مسابقه درست وحسابی تو ایران نداریم؟
  چرا ما مجبوریم با هزینه های کم و بخور نمیر دیزاین کنیم؟
  چرا ما حق کار کردن بدون گیر دادن این و اون رو نداریم؟
  «کسی نگه ادم تو محدودیت ستاره میشه که میزنم زیر گریه»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.