جشنی به رنگ اصفهان / حامد مغروری

« “جشنی به رنگ اصفهان” نشانی است که با الهام  از نقوش و صنایع دستی اصفهان و به مناسبت نکوداشت روز اصفهان از اردیبهشت سال ۹۳ طراحی و شروع شد.

ظرفیتی که این نشان داشت باعث شد تا بتوانیم آن را در حالت های مختلفی از هنرهای سنتی اصفهان اعم از کاشیکاری،‌میناکاری و چاپ پارچه قلمکار اجرا کنیم و با وجود اینکه این نشان چند سال برای پوستر نکوداشت اصفهان استفاده شد ولی هربار در جلوه ای جدید ظاهر شد. تمام سعی ما در طراحی پوستر وفادار بودن به جنس، بافت و شکل ظاهری صنایع دستی این شهر و ایجاد جلوه حقیقی در کار بوده است.»

این پروژه در آتلیه هنر و گرافیک کارگاه و با طراحی حامد مغروری و زینب ربانی خواه شکل گرفته است.حامد مغروری، متولد ۱۳۶۴ اصفهان و فارغ التحصیل رشته ارتباط تصویری دانشگاه انقلاب اسلامی تهران است. او علاوه بر تدریس عضو هیات موسس مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی آیه است و در زمینه طراحی لوگو و خلق برند فعالیت می کند.22 thoughts on “جشنی به رنگ اصفهان / حامد مغروری”

  1. بیش از حد اورجیناله بیش از حد عالیه بیش از حد دل انگیزه. عاشق ظرافتهای اون پوستر اول که به شکل کاشی است شدم . واقعا جاندار و پر انرژی بود و در عین حال احساس کردم انگار واقعا کاشی کاری شده

  2. هوالمصور
    بدون شک حامد مغروری یکی از خلاق ترین طراحان گرافیک در تلفیق خوشنویسی با سایرهنرهای ایرانی ست . آثارش در عین کثرت استفاده از المانها و فام های رنگی متفاوت ، محکم و قاعده مندند . به نظر حقیراو یک مهندس گرافیک است !! . کمتر کسی رو میتوان یافت که از دیدن آثارش لذت نبرد . ان شاالله بیش از پیش موفق باشند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.