اولین تریلر انیمیشن کوتوله های شرلوک منتشر شد

فیلم کوتوله های شرلوک (Sherlock Gnomes) که دنباله فیلم کوتوله و جولیت (Gnomeo & Juliet) منتشر شده در سال ۲۰۱۱ می باشد، اولین تریلر خود را منتشر کرد.

جان استیونسون (John Stevenson ) یکی از کارگردانان انیمیشن پاندای کونگ فو کار (Kung Fu Panda) به کارگردانی این قسمت فیلم با نویسندگی بن زازوه (Ben Zazove) پرداخته است. ایده اصلی داستان مستقیما برگرفته از رمان های شرلوک هلمز است.

کمپانی پارامونت (Paramount Animation) مسئولیت انتشار این انیمیشن را بر عهده دارد. آنها در ماه ژانویه فیلم جاده های هیولاوار (Monster Trucks) را منتشر کرده بودند. در ماه جولای پارامونت یکی از اعضای پیشین (Dreamworks Animation) یعنی میرلیا سوریا (Mireille Soria) که به عنوان مدیر دریم ورکز فعالیت می کرد را استخدام کرد تا روی این پروژه نظارت داشته باشد.

از صداپیشگان برای کاراکترهای کوتوله می توان به جیمز مک آوی James McAvoy، امیلی بلانت Emily Blunt، جانی دپ Johnny Depp، چیوتل اجیوفور Chiwetel Ejiofor و ماری جی بلیج Mary J.Blige اشاره کرد و همینطور نوازندگی این اثر توسط التون جان Elton John و برنی تاپین Bernie Taupin انجام شده است.

کوتوله های شرلوک در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۱۸ در سینماهای آمریکا به روی پرده خواهد رفت.

منبعپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.