طراحی و صنعت مد / مهران ایرانلو

« تعدادای از آثار این مجموعه بصورت موضوعی طراحی شده که در این‌ها به نحوی به طراحی لباس و صنعت مد اشاره شده است. در حقیقت هدف من برای شروع این مجموعه طرح ها، صرفا انجام تمرینی بوده برای پوشش و چین و چروک لباس به همراه فیگورهایی که سعی داشتم تا متفاوت باشند؛ اما رفته رفته این ذهنیت برایم شکل گرفت که می توان با نگاهی جدید با این طرح ها برخورد کرد که در حال حاضر شاهد این مجموعه هستیم.

در مابقی آثارم، تنوع نوع خطوط و نوع پرداخت‌ها برای من اهمیت داشته که می‌توان گفت هنوز در حال کسب تجربه‌ام و نمی‌توانم نظر قطعی بدهم که این کارها کامل هستند.

اکثر موضوعاتی که به آن می‌پردازم، بررسی شخصیت‌های مختلف و تمرین فیگورهای و تکنیک های جدید است که به صورت بافت هاشور سعی در تکمیل آن‌ها دارم. »

مهران ایرانلو تصویرگر، طراح کاراکتر و متولد ۱۳۶۲ تهران است. پروژه قبلی او در روزرنگ را اینجا ببینید.3 thoughts on “طراحی و صنعت مد / مهران ایرانلو”

  1. اولین بار کارهای مهران ایرانلو رو سالها قبل توی مجله بچه ها گل آقا دیدم. همون زمان با وجودیکه سن مهران کم بود اما قدرت قلمش کاملا حس میشد. بعد از بچه ها گل آقا تا یه مدت خبری از خودش و کارهاش نداشتم تا اینکه متوجه شدم توی مجموعه انیمیشن حیاط وحش با علی درخشی همکاری داشته و بعد هم که همین کارهای اخیرش رو از طریق اینستاگرام تونستم ببینم. قدرت قلم مهران واقعا قابل ستایشه و آدم از دیدن کارهای تصویرسازی و طراحی کاراکترهاش لذت میبره. امیدوارم خودش موفق و قلمش همچنان پرتوان باشه.

  2. سلام من پارمیس ایرانلو هستم مهران ایرانلو عمو کوچیک من هستند من مهران رو بیشتر از هر عمو کوچیک دیگم دوست دارم میخواید باور کنید میخواید نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.