بسته بندی جالب چای تحت تاثیر داستان های بومی

یک فنجان چای گیاهی عالی، المانی از یک فرم هنری است. استودیوی طراحی Interabang مستقر در انگلستان، طراحی نام تجاری و بسته بندی کمپانی چای GREK را، با الهام گرفتن از داستان های سفرهای بنیانگذاران کمپانی به پیرجی، «روستای رنگی» در جزیره ی یونانی Chios، آغاز کرده است.

در پیرجی، خانه ها با کاشی های سیاه و سفید Xysta تزیین شده اند، که متشابه با جزیره هستند، و به خودی خود به معنای کمال، روشنی و سادگی هستند. پس Interabang، از این کاشی ها به عنوان نشانه ای از عطر و طعم بر روی بسته بندی چای های GREK استفاده کرد؛ این کاشی ها همچنین غنای بصری متمایزی را به بسته بندی می بخشیدند زمانی که به صورت الگومند مورد استفاده قرار گرفتند.هر چای در کمپانی GREK داستانی دارد و Interabang بسیار مشتاق برای در میان گذاشتن این داستان ها با علاقمندان چای است.

منبع2 thoughts on “بسته بندی جالب چای تحت تاثیر داستان های بومی”

  1. كار فوق العاده خوبيه البته من به نظرم ميرسه ميتونست به جاي رنگ مشكي از يك سبز تيره استفاده بشه در نهايت چاي مشكي نيست !!!
    اما مسئله اصلي اينه كه گرافيك ايران فكر ميكنم شايد صد سالي فاصله داشته باشه با اين نوع نگاه هنوز مشتريان ما گلمندن كه طرح هامون سادست و چرا پر از رنگ نيست !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.