تـداِکـس تهران / استودیو فلت مد

تـد TED مجموعه کنفرانس هایى مفید و آموزنده است که می تواند برای همه مردم جهان از هر قشر و سنى ارزشمند باشد. چرا که به دنبال ایجاد یک روش فکر کردن، ایده پردازى و زندگى خلاقانه است. تِد به دنبال این است که ایده هایی در مورد راه هاى کسب و کار در ذهن مردم به وجود بیاورد و حتی مسیر زندگی را برای مخاطبان روشن‌تر سازد…
به عبارت دیگه هر چیز ارزشمندی می تواند از دل این کنفرانس بیرون بیاد، که البته این بستگی به خود افرادی دارد که در این کنفرانس حضور دارند.

پروژه جدید تیم «فلت مد» براى تدِکس تهران به این ترتیب شکل گرفت:
«وقتی قرار شد سناریو تداکـس رو بنویسیم شروع به بررسی و مطالعه کردیم تا ببینیم اصولا تد چیست و چه کسانی می تونند مخاطب آن باشند؟ بنابراین سناریو طوری نوشته شد که تقریبا عمده‌ی افراد جامعه بتوانند متوجه اهمیت تـد بشوند.

سعی کردیم تصویرسازى این پروژه، متفاوت از کارهای قبلی تیم ما باشد. در همون شروع کار متوجه شدیم در بعضی قسمت های موشن، نیاز به مدل سازی و حرکت داینامیک برای مانُور بیشتر آبجکت‌ها داریم. در آهنگ‌سازی موسیقی متن این پروژه نیز از فضای روشن تو گامِ ماژور استفاده شده، به این منظور که نسبت به متن و تصویر فضای امید بخشی ایجاد کند، و در کل صدای گوینده و صدای موزیک در پس زمینه به خوبی شنیده شود. در مورد مفهوم کار، اگه در این موشن به قطره های آب مانندی که تقسیم به قطره های کوچک‌تر می‌شوند دقت کرده باشید، متوجه می شوید که به نحوی مى خواستیم تم داستان را به وجود آمدن ایده از داخل ایده‌ی دیگر قرار دهیم. همینطور ارتباط آبجکت های دو بعدی و سه بعدی هم از دیگر مواردى بود که به آن توجه زیادى داشتیم»

 

 

Frame (1)

Frame (2)
Frame (3) Frame (4)  Frame (5)
Frame (6) Frame (7) Frame (8)

All Frames TED-Mic  TED-Erth  Music

001 Story

 

 


One thought on “تـداِکـس تهران / استودیو فلت مد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.