Lightbox Expo 2020؛ بزرگترین رویداد هنر دیجیتال

بزرگترین گردهمایی هنرهای دیجیتال با عنوان light box expo 2020 از ۱۱ تا ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۰ برگزار می شود .

Lightbox Expo یک اجتماع بزرگ و بین المللی در صنعت سرگرمی و نشر است که یک بار در سال برگزار می‌شود. تصویرسازان، کانسپت آرتیست‌ها، طراح‌های کاراکتر، ۳D آرتیست‌ها و سایر هنرمندان در هنر دیجیتال به مدت ۳ روز در این فستیوال حضور یافته و در برنامه‌های متنوع آن شرکت می‌کنند. در این رویداد ۳ روزه ده‌ها و صدها برنامه‌ی متنوع اجرا می‌شود که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به ورکشاپ‌ها و کلاس‌های آموزشی، سخنرانی‌ها، نمایش فیلم و انیمیشن و حتی فروش آثار اشاره کرد.

سال گذشته این رویداد در سالنی بزرگ در آمریکا برگزار شد و هزاران نفر شرکت کننده داشت که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت فاصله‌گذاری اجتماعی، این مراسم امسال به صورت حضوری برگزار نخواهد شد.

برگزاری آنلاین Lightbox Expo 2020 در روزهای یازدهم تا سیزدهم ماه سپتامبر امسال این امکان را فراهم می‌کند تا کلیه‌ علاقه‌مندان در سراسر دنیا بتوانند در این رویداد شرکت کنند. به این صورت که تنها با پرداخت حداقل ۱ دلار و ساخت پنل می‌توان به ورکشاپ‌ها دسترسی پیدا کرد. تمام بخش‌های این رویداد امسال، حتی فروش آثار در بخش Artist Alley، همچنان برقرار بوده و به صورت آنلاین خواهد بود. امسال نیز تمام هنرمندان مطرح هنر دیجیتال، انیمیشن، بازی سازی و … در این رویداد شرکت خواهند کرد و کلیه‌ی کارگاه‌ها و کلاس‌های آن‌ها نیز برگزار خواهد شد. Adobe, Netflix, procreate, Wacom Sony Pictures, Schoolism, ImagineFX, Riot Games, Disney, Pixar, Dreamworks و… از جمله اسپانسرهای این برنامه هستند.

‌برای شرکت در این رویداد بزرگ هنر دیجیتال کافی است به سایت Lightboxexpo مراجعه کنید. پیش از باز شدن سایت، باید اکانت حداقل ۱ دلاری آن را خریداری کنید تا به همه‌ی ورکشاپ‌ها و رویدادهای سایت دسترسی داشته باشید. برنامه‌های امسال در لایت باکس شامل طراحی، مجسمه سازی، نقاشی با گواش، طراحی کاراکتر با رویکرد طراحی حیوانات، سخنرانی درباره‌ی انیمیشن، طراحی آناتومی، بررسی پورتفولیو، طراحی صفر تا صد کاراکتر و… خواهد بود که هر ساعت حداقل ۱۰ مورد از آن‌ها به طور هم‌زمان برگزار خواهند شد. از برنامه‌های جانبی لایت باکس ۲۰۲۰ بخش Activities است که در آن آرتیست‌ها کارهای خود را ارائه داده و از سایرین می‌خواهند تا در چالش Draw this in your style شرکت کنند. پیش از شروع روز اول لایت باکس (۱۱ سپتامبر) باید ثبت نام را شروع کنید تا بتوانید کلاس‌ها و پنل‌های مختلف را بررسی کرده و اطلاعات خود را در دیتابیس وارد کنید.

منبعدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.