۲۳ ستاره ورزشی در آگهی تبلیغاتی BE HEARD

شرکتی تبلیغاتی (Beats by Dre) شرکتی است که از ستارگان ورزشی در تبلیغات خود استفاده میکند. در این تبلیغ تازه ساخته شده، این شرکت آهنگ معروفی که توسط گروه (White strips) به نام “Seven Nation Army” پخش میشود.

تم این آهنگ جدید به نام “Be heard” است و بیست و سه ستاره ی ورزشکار در این تبلیغ حضور دارند.
“hear what you want” و “the Game before the Game” از جمله تولیدات و پروژه‌های موفق این شرکت است.
این ۲۳ ستاره ی ورزشی و معروف در حالی که به سینه ی خود میکوبند تمام سعی خود را کرده اند تا این پروژه نیز به یکی از بهترین و برترین های سال تبدیل شود.
موسیقی و ورزش همیشه با هم ارتباط نزدیک و مستقیمی دارند وبسیاری از ورزش‌کاران برای افزایش انگیزه و کسب انرژی بیشتر از موسیقی استفاده می کنند و با وجود هدفون های شرکت (Beats) ، حریم خصوصی آن ها به درستی حفظ می‌شود و موجب آسودگی خاطر ورزشکاران برای گوش دادن مکرر به آهنگ محبوب خود شده است.
تام بردی یکی از بازیکن های تیم فوتبال آمریکایی این آهنگ جدید را اینگونه توصیف کرده است : این آهنگ سرشار از عواطف و احساسات است. ضرب موسیقی و ریتم آن هیجان زیادی به انسان می‌دهد و یک حس فوق العاده و خاصی را منتقل می‌کند

منبعOne thought on “۲۳ ستاره ورزشی در آگهی تبلیغاتی BE HEARD”

 1. سلام
  راستش از اونجایی باز هم توجهی نشون ندادید که متن این خبر را کاملا درست کنید. تصمیم گرفتم متن خبر را برایتان ترجمه کنم. شما به عنوان سایتی که خبرهای حوزه گرافیک و تبلیغات را منتشر میکند باید خبرها را درست منتشر کنید که متاسفانه در مورد خبرهای خارجی تلاشی برای این کار انجام نمیدید.

  ” شرکت Beats by Dre سابقه موفقی در ساخت تبلیغ با فوق ستاره های ورزشی دارد، مانند The Game Before the Game با نیمار ستاره برزیلی فوتبال و Hear What You Want با همکاری ستاره بسکتبال کوین گارنت، ریچارد شرمن و کالین کاپرنیک بازیکنان فوتبال آمریکایی و سسک فابرگاس فوتبالیست اسپانیایی. و حالا این برند با تبلیغی جدید با همکاری ۲۳ ستاره ورزش جهان برگشته است.
  موسسه Anomaly این تبلیغ را ساخته است و ورزشکارانی همچون تام بریدی، لبرون جیمز، مایکل فلپس، سرنا ویلیمز، کم نیوتون، کوین دورانت، سیمون بایلز، نایجل سیلوستر و خیلی های دیگر در آن حضور دارند. همه آنها در این تبلیغ در حالی دیده میشوند که همراه با آهنگ Seven Nation Army از گروه آمریکایی White Stripes بر روی قفسه سینه خود میکوبند. این آهنگ در سالهای اخیر تبدیل به یکی از آهنگهای محبوب بین تماشگران و بازیکنان در رویداد های ورزشی شده است.
  تم و موضوع این تبلیغ جدید ، Be heard (شنیده شوید) است.
  ورزشکاران زیادی از موسیقی برای الهام وانگیزه گرفتن استفاده میکنند. و هدفونها هم حریم خصوصی برای آنها ایجاد میکنند، داشتن حریم خصوصی یکی از چیزهایی که ورزشکاران بسیار به دنبال آن هستند و این باعث میشد که هدفونهای Beats بتوانند رابطه قویتری با ورزش داشته باشند.
  تام بریدی بازیکن تیم فوتبال آمریکایی نیوانگلند پتریاتز (New England Patriots) در مورد این آهنگ میگوید “این آهنگ پر از احساس است، ضرباهنگ اش، ریتمش. این آهنگ هر کسی را از جای خود بلند میکند. هر وقت این آهنگ پخش میشود، احساس خوبی ایجاد میکند.”
  این تبلیغ، دومین تبلیغ بزرگ Beats در فصل پاییز است و به دنبال Got No Strings که در ماه اکتبر پخش شد و باز هم توسط موسسه Anomaly ساخته شده بود، بیرون آمد. آن تبلیغ هم پر از ستاره های ورزشی بود با این تفاوت که تعداد ورزشکاران کمتری در آن حضور داشتند. آهنگ Got No Strings، آهنگی از انیمیشن کمپانی دیزنی، پینوکیو است که برای تبلیغ هدفونهای بی سیم استفاده شد. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.