یک ایرانی در بین داوران رقابت بین المللی پوستر هیروز ایتالیا ۲۰۱۹

رقابت بین المللی پوستر هیروز ایتالیا ۲۰۱۹ در هشتمین سال برگزاری خود همچون دوره های گذشته در کشور ایتالیا و با اکران پوسترهای منتخب طراحان از سرتاسر جهان در قالب اکران نمایشگاهی، انتشار در فضای مجازی،نشریات و … برگزار خواهد گردید.

این رقابت یک مسابقه بین المللی در مورد طراحی و ارتباطات اجتماعی است که از جامعه خلاق بین المللی می‌خواهد که پیام‌های خود را از طریق طراحی پوسترهای قدرتمند و خلاق در مورد مسائل اجتماعی، فرهنگی،سیاسی و محیط زیست بیان کند.

گفتنی است در این دوره، محمد(سینا) افشار از ایران در میان اعضای هیئت داوران این رویداد که متشکل از هنرمندان بین المللی از کشورهای فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، کانادا و ایرلند می باشد به انتخاب و داوری آثار خواهد پرداخت.

موضوع تدوین شده برای این دوره از این رویداد، ” همگرایی، یکپارچگی،پذیرش و تنوع در جامعه امروز” بوده و از طراحان شرکت کننده خواسته شده تا با توجه به این موضوع، پوسترهای خود را طراحی نمایند.One thought on “یک ایرانی در بین داوران رقابت بین المللی پوستر هیروز ایتالیا ۲۰۱۹”

  1. سلام و وقت بخیر ای کاش فراخوان این مسابقات رو تو کانال معتبرتون قرار می دادید.مسابقات و فراخوان های بین المللی رو منظورم هست. متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.