گل‌ و مرغ ایرانى! توسط : هادى طبسى

بدون شک یکی از غنى ترین سرمایه هاى هنرمندان، توجه به میراث فرهنگ و هنرایرانى مى‌باشد. این قلمرو ارزشمند به قدرى غنى و پایان ناپذیر مى‌باشد که هر هنرمند با هر ظرف نگاهش مى‌تواند از آن استخراج کند و با پالایش آن به زبان و بیان خودش محصولى جدید را خلق کند. گل و مرغ ایرانى یکى از نقش مایه‌هاى شایع در هنر نگارگرى ایرانى است که قدمت چندین هزارساله دارد.
در این پست مجموعه اى از تصویرسازى‌هاى گل و مرغ هادى طبسى به نمایش گذاشته مى شود. این مجموعه مى‌تواند یک مثال عالى درباره‌ى تلفیق درست تصویرسازى امروز و دیروز باشد. نکته جالب توجه این است که نگاه نو توجهات را به موضوعات هر چند تکرارى دوباره جلب مى‌کند و مخاطب با آن ارتباط تازه‌اى برقرار مى‌کند و این ارتباط نقش بسیار مهمى در انتقال مفاهیم و اطلاعات ایفا خواهند کرد.
هادى طبسی تصویرگر و انیماتور، متولد سال ١٣۶۲است.  وى اکنون به شکل حرفه‌اى و فرى‌لنس مشغول فعالیت مى‌باشد.
 

ghurbagheh+  Hadi tabasi - gologavazn  Hadi tabasi - gologol
Hadi tabasi - gololaklak  Hadi tabasi - golomeymun
Hadi tabasi - golomorgh 02  Hadi tabasi - golomorgh 03  Hadi tabasi - golomorgh 04  Hadi tabasi - golomorgh 05  Hadi tabasi - golomorgh 06  Hadi tabasi - golorubah  Hadi tabasi - golotemsah  joghd+  Hadi tabasi - golojoghd gol Hadi tabasi - golomorgh 01tavoos+

 25 thoughts on “گل‌ و مرغ ایرانى! توسط : هادى طبسى”

  1. ممنون از شما
    بسیار عالی بودند
    فقط یک سوال، آیا میشود از کارهای شما استفاده کرد؟
    منتظر جواب هستم
    اگر جواب مثبت بود لطفا بفرمایید به چه صورت.

  2. بسیار زیبا معلومه این کاره است …. و زیر بنای کاری وفکری قوی دارد….ادامه بده کارت درسته !دردوبلات بخوره تو کاسه سر کپی کار های پر مدعا….!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.