گشت و گذاری از جنس تایپوگرافی در شهر پاریس

پاریس با آثار تاریخی منحصربه فرد، بلوارهای بزرگ، باغ‌های آراسته و معماری هنرهای زیبای بی اندازه، شهری زیبا به شمار می‌رود. اما برای یک طراح گرافیک، شهری است که قلب او را به تپش در می‌آورد. شما به هنگام بازدید از شهر پاریس، جذب نمادهای عظیم شهر برای موزه‌ها، مدارس، شیرینی فروشی‌ها، ایستگاه‌های پلیس و … خواهید شد و از دیزاین موزاییک‌های خیلی دقیق تا مجسمه‌های فلزی دوره آرت نوا (Art Nouveau) در ایستگاه‌های مترو و آرت دکوهای قالب‌دار که منظره شهر را در بر می‌گیرد می‌توانید به عنوان یک دیزاینر و طراح گرافیک لذت ببرید. همین‌ها کافی است تا شما چمدان خود را ببندید و با پای خودتان در خیابان‌ها قدم بزنید. اگر هم نمى‌توانید به فرانسه پرواز کنید، در ادامه مطلب همراه ما باشید تا بخش هایی از این شهر را با هم ببینیم:

typography-paris (9)
typography-paris (4)  typography-paris (5)  typography-paris (10)  typography-paris (11)  typography-paris (12)  typography-paris (13)  typography-paris (14)  typography-paris (6)  DSC02375 typography-paris (15)  typography-paris (7)  typography-paris (8)
typography-paris (17)  typography-paris (18)  typography-paris (19)   typography-paris (20)  typography-paris (21)  typography-paris (22)  typography-paris (23)  typography-paris (24)  typography-paris (25)  typography-paris (26)  typography-paris (27)  typography-paris (28)  typography-paris (29)  typography-paris (30)  typography-paris (16)  typography-paris DSC03590
typography-paris (1) typography-paris (3)3 thoughts on “گشت و گذاری از جنس تایپوگرافی در شهر پاریس”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.