کیفیت در انیمیشن / احسان انصاری

« چیزی که همیشه در تولید انیمیشن برایم جذاب است رسیدن به کیفیت بالاست. فکر می‌کنم یک انیماتور خوب، در ابتدا یک بازیگر تواناست. همیشه چالش های پیش رو در یک پروژه انیمیشن، بهترین اتفاق آن بوده است.

حضور در استودیو” گنبدکبود” یکی از اتفاقات مهم فضای کار حرفه ای ام بوده است. شروع همکاری ام با این استودیو با ساخت تیزرهای تبلیغاتی همراه بود. نگاه ایده آل گرایانه همکارانم در این زمینه همیشه رسیدن به کیفیت بالا را در پی داشته است. غالبا سفارش دهندگان تیزرهای تبلیغاتی انتظار کیفیت بالایی دارند ضمن اینکه این آثار در زمان کوتاهی تولید می شوند. همین ویژگی ها باعث شده اند پروژه های متنوع در زمانی کوتاه تولید کنیم. این آزمون و خطاها کمک زیادی کردند تا تجربیاتم در زمینه متحرک سازی و طراحی کاراکتر را گسترش دهم که در تولید و ساخت سریال ها بسیار مفید بودند.»

” احسان انصاری” متولد۱۳۶۲ است و در هنرستان صداوسیما گرافیک خوانده. از سال ۹۰ به عنوان سرپرست بخش متحرک سازی و طراح کاراکتر استودیو گنبدکبود فعالیت دارد اما پیش از این و از سال ۸۰ با پروژه های گوناگون همکاری داشته است. او همچنین برنده دو دیپلم و یک تندیس افتخار از خانه سینما است.

 

نام پروژه: روبی و جوجه ها
کارگردان: بابک و بهنود نکویی
سرپرست متحرکسازی: احسان انصاری
نوع پروژه: سریال تلویزیونی
سفارش دهنده: شرکت فرهنگی هنری صبا

نام پروژه: روبی و جوجه ها
کارگردان: بابک و بهنود نکویی
سرپرست متحرکسازی: احسان انصاری
نوع پروژه: سریال تلویزیونی سفارش دهنده: شرکت فرهنگی هنری صبا

نام پروژه: پاکت پ ستیکی پیلگون
کارگردان: بابک و بهنود نکویی
متحرکسازی: احسان انصاری
نوع پروژه: تیزر تبلیغاتی
سفارش دهنده: کارخانه پیلگون

 4 thoughts on “کیفیت در انیمیشن / احسان انصاری”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.