کسب مقام دوم مسابقه تصویرسازی علمی اسپانیا ٢٠١٧ توسط تصویرگر ایرانی

با اعلام نتایج نهمین مسابقه بین‎المللی تصویرسازی علمی دایناسور اسپانیا ٢٠١٧ محمد حقانی تصویرگر علمی ایرانی به عنوان برگزیده دوم این جشنواره معرفی شد.

اثر محمد حقانی پس از بررسی توسط هیئت پنج نفره انتخاب آثار این مسابقه شامل Fidel Torcida، مدیر موزه دایناسورشناسی سالاس دِ لُس اینفانتس اسپانیا، Diego Montero، عضو تیم علمی موزه دایناسور، Davide Bonadonna، تصویرگر دیرینه‎شناسی و مجسمه‎ساز از ایتالیا، Carlos Papolio، تصویرگر دیرینه‎شناسی و Angelica Torices دیرینه‎شناس دانشگاه لاریوخا اسپانیا در میان سه اثر برتر و پس از Franco Tempesta از ایتالیا قرار گرفت، همچنین مقام سوم این جشنواره را Sergey Krasovskiy از اُکراین کسب کرده است.

این مسابقه توسط “بنیاد دایناسور CyL ” و “موزه دایناسورشناسی سالاس دِلُس اینفانتس” برگزار می‎شود و قرار است تمامی آثار پذیرفته شده، از ابتدای زمستان ۲۰۱۷ تا اوایل بهار سال ۲۰۱۸، در موزه‌ی دایناسورشناسی شهر سالاس دِلس اینفانتس (Salas de los Infantes) اسپانیا به نمایش در آید و پس از آن نیز در موزه‌ها و دیگر مؤسسات علمی شهر‌های مختلف اسپانیا به نمایش گذاشته خواهد شد.

حقانی در سال ۲۰۱۶ نیز توانسته بود در میان نفرات برتر این جشنواره قرار گیرد و اثر او به عنوان پوستر جشنواره مورد استفاده قرار گرفت.

دیدن سه اثر برتر در سایت جشنواره

 

منبعدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.