نخستین کتاب ملی مـد و لباس ایـران / استودیو ۵۵

مد و لباس یکی از مهمترین بسترهای طراحی گرافیک و دیزاین در دنیاست، فشن دیزاین یا طراحی مد رابطه مستقیم با گرافیک دیزاین و حتی در مواردی با طراحی گرافیک هم پوشانی دارد. همه ساله کتاب ها و ژورنال های بسیاری در دنیا در این رابطه تولید و منتشر می شود که  دارای گرافیکی متفاوت است، می شود مدرن ترین و آوانگاردترین طرح های گرافیکی دنیا را در هفته های مد و کتاب های سال مـد دنیا جستجو کرد.

« نخستین کتاب ملی مد و لباس در ایران، اواخر سال ۱۳۹۵در مجموعه تالار وحدت رونمایی شد. نوع نگاه تیم طراحی این مجموعه باعث شد تا اثری ایرانی و در عین حال امروزی و مدرن خلق شود، استفاده از متریال های جدید و متفاوت در روند تولید کتاب و همچنین نوع بسته بندی این کتاب قابل تامل است. کتاب اول این مجموعه دیباچه فرهنگی و کتاب دوم اطلس مد ایران را در خود جای داده است.»

نخستین کتاب ملی مـد و لباس ایـران با مدیریت هنری” محمد جهانی مقدم”و طراحی گرافیک” علی کردی” در استودیو دیزاین۵۵ طراحی و تولید شده است.12 thoughts on “نخستین کتاب ملی مـد و لباس ایـران / استودیو ۵۵”

  1. سلام .
    در تمام مراحل زندگی موفق باشید.
    من هم حدود ۳ سال است در حال تدوین کتاب خیاطی با روش الگو مستقیم روی پارچه هستم . البته با پشتوانه ۱۰ سال اموزش این متد خیاطی . ولی هنوز موفق نشدم مشکلات مالی را کنار بزنم .
    امیدوارم یک روز من هم مثل شما کتاب کامل و عالی را منتشر کنم . سپاس شریفی اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.