چهارتاقِ تصویرگری اصفهان

 مجموعه کارگاه های تولیدی تصویرگری با عنوان چهارتاق به همت موزه هنرهای معاصر اصفهان برگزار خواهد شد.
هدف از برگزاری این سلسله کارگاهها ، رشد و معرفی هنر تصویرگری اصفهان ، کمک به گسترش و آشنایی بیشتر مخاطبان در حوزه تصویرسازی با مشارکت هنرمندان فعال در این حوزه در شهر اصفهان، تعامل و همکاری با متخصصان این حوزه از سراسر کشور ، تعامل بین المللی با رویدادها و هنرمندان مطرح این شاخه از هنرهای تصویری در سراسر جهان و نیز ایجاد پایگاهی برای هنر تصویرگری در اصفهان از چشم اندازهای دیگر این مجموعه کارگاه هاست.
اولین سری کارگاه های این مجموعه ۳۰ و ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۶ در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار می شود.  مدرّس این دوره علیرضا گلدوزیان، تصویرگر و طراح گرافیک ایرانی است و آثار بر اساس داستان¬های گزیده شده از کتاب «داستانهای امثال» امیر قلی امینی خلق خواهند شد.
روز جمعه ۳۱ شهریور نشستـــــی زیرنظر اقای “علیرضاگلدوزیان”،تصویرگرمعاصر و با حضور “علی بوذری” عضو هیت مدیره انجمن تصویرگران ایران همراه با مروری برمجموعه آثار “علیرضاگلدوزیان” برگزار می¬شود. این نشست عمومی از ساعت ۱۷ تا ۱۹ روز جمعه در سالن کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است: از مجموعه آثار خلق شده در این مجموعه کارگاه ها، نمایشگاهی برگزار خواهد شد که برآیندی خواهد بود از هنرمندان تصویرگرِ فعال در اصفهان ،که در نهایت نقاط ضعف و قوت و ظرفیت های تصویرگری اصفهان را روشن تر خواهد کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.