پوسترهای فیلم جدید مورگان فریمن

نخستین مجموعه پوستر فیلم سینمایی “فندق شکن و چهار قلمرو” با تصویری از “مورگان فریمن” منتشر شد.

فیلم سینمایی “فندق‌شکن و چهار قلمرو” به کارگردانی مشترک لاسه هالستروم و جویی جانستون اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را از دوم نوامبر ۲۰۱۸ آغاز خواهد کرد.

فندق‌شکن و چهار قلمرو فیلم رو به اکران فانتزی آمریکایی به نویسندگی اشلی پاول است که اقتباسی از داستان فندق‌شکن و شاه موش‌ها به قلم ارنست هوفمان و باله فندق‌شکن اثر آهنگساز روسی پیوتر ایلیچ چایکوفسکی است.

این فیلم موزیکال دربارهٔ دختر جوانی است که از میان هدایای خانوادگی یک عروسک فندق‌شکن پیدا می‌کند و از طرف والدینش وظیفه مراقبت ویژه از آن را به عهده می‌گیرد.

در این فیلم بازیگرانی همچون کایرا نایتلی، مک‌کنزی فوی، هلن میرن، ایگویین دربز،میراندا هارت، الی بامبر،مسیتی کاپلند و مورگان فریمن ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم توسط والت دیزنی پیکچرز در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ به نمایش در آید. اما هنوز در خصوص افتتاحیه خاص آن صحبتی به میان نیامده است. هالستروم که پیش از این همکاری بسیار پر رنگی با جانی دپ داشته آثار همچون شکلات و زندگی مثل سگ را در کارنامه دارد.

منبعOne thought on “پوسترهای فیلم جدید مورگان فریمن”

  1. “پوستر فیلم جدید مورگان فریمن” چیه؟ فیلم اسم نداره؟ بعد اگر میخواید تاکید رو بذارید روی مورگان فریمن عکس خبر رو حداقل هلن میرن نذارید. یه کم توجه به این چیزها بد نیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.