پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های فیلم Solo: A Star Wars Story

شرکت والت دیزنی و لوکاس فیلم پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های فیلم مورد انتظار سولو: داستانی از جنگ ستارگان (Solo: A Star Wars Story) را منتشر کرده‌اند. در این پوسترها که برای بازار کشور ایتالیا منتشر شده است، شاهد چهار شخصیت اصلی دومین فیلم فرعی دنیای جنگ ستارگان (Star Wars) هستیم. این چهار پوستر از همان الگو پوسترهای اصلی فیلم Solo: A Star Wars Story پیروی می‌کنند که لوکاس‌فیلم ماه گذشته آن‌ها را منتشر کرده بود. شما در ادامه می‌توانید این چهار پوستر را مشاهده کنید:

پوسترهای فیلم Solo: A Star Wars Story اخیرا جنجال‌ساز هم شده‌اند و یک هنرمند فرانسوی دیزنی و لوکاس‌فیلم را متهم به سرقت ادبی از کارهای او برای طراحی پوسترهای این فیلم کرده است. او ادعا کرده بود که دیزنی بدون اینکه از وی اجازه بگیرد، برای طراحی این پوسترها از طرح‌های شخصی‌ او استفاده کرده است. با این حال، این هنرمند فرانسوی پست خود در شبکه‌های اجتماعی را پاک کرد و دیزنی هم اخیرا بیانیه‌ای را منتشر کرده و به این ادعا پاسخ داده است. دیزنی گفته که این پوسترها توسط یک شخص خارج از این شرکت طراحی و به آن‌ها فروخته شده و گروه قضایی دیزنی در حال بررسی این موضوع هستند. به نظر می‌رسد که دیزنی و این هنرمند فرانسوی در نهایت قرار است به‌صورت مسالمت‌آمیز توافق کنند و حتی امکان استخدام او نیز وجود دارد.

فیلم Solo: A Star Wars Story برای اکران در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است. ماه گذشته، دیزنی سرانجام اولین تریلر فیلم Han Solo را نیز منتشر کرد.

منبعدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.