پروژه ری دیزاین بوف، برنده جایزه A Design سال ٢٠١٧

پروژه ری دیزاین بوف، برنده جایزه A Design سال ۲۰۱۷ شد. به گزارش روزرنگ و به نقل از سایت برگزاری مسابقه، امسال یک تیم دو نفره ایرانی توانست جایزه نقره این مسابقه را از آن خود کند.
حسام شهیدی، طراح گرافیک و متخصص در حوزه ویژوال برندینگ، به همراه مهرکامه ویسه مهندس معمار و دانشجوی کارشناسی ارشد معماری داخلی، توانستند این جایزه را از ایتالیا کسب کنند.
آنها درباره این پروژه می گویند:« در معماری داخلی و گرافیک محیطی پروژه، خطوطی مواج دیده می شود که به بیان مفهومی و ساده شده به شکاف تنه درخت که یکی از آشیانه های بوف است اشاره می کند. در گرافیک مجموعه، تغییراتی از قبیل ایجاد فضای ساده با هویتی جوان تر از گذشته به چشم می خورد، همراه با ساختاری یکپارچه بین اقلام بصری و ایجاد ارتباط با معماری داخلی مجموعه که یکی از چالش بر انگیزترین بخش های پروژه برای طراحان بوده است. به طور مثال پترن خلق شده که از چشمان بوف در لوگوی جدید استخراج و در اقلام بصری استفاده شده، در فضای معماری به صندلی های مجموعه تبدیل شده است تا مخاطب هر چه بیشتر بتواند ارتباط فضایی را به طور غیر مستقیم احساس کند.»
گفتنی است مسابقه A Design یکی از برجسته ترین رقابت های بین المللی سالیانه در زمینه طراحی است که شامل طیف گسترده ای از فعالیت های خلاقانه به منظور معرفی کارآمدترین طراحان دنیا در زمینه های گوناگون است. سالیانه پروژه هایی که در نوآوری، تکنولوژی، طراحی و خلاقیت متمرکز می باشند، کاندید جایزه A Designمی شوند.7 thoughts on “پروژه ری دیزاین بوف، برنده جایزه A Design سال ٢٠١٧”

  1. به نام خالق هستی
    ارائه یک ائده و خلق آن اثر که توانسته نظر هییت داوران را در بین برترین های آثار جهانی و در جمع مدئیان بنام این اثارها به خود جلب نماید و رخ نمایی کند،بی شک باید خلقی بی بدیل و بی نظیر از هنرمندی با ذوق و با درایت باشد که جز تشویق و تحسینش باید ستود. با ادای احترام به همه دوستان و اساتید
    خلیلی از تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.