پروژه‌های برگزیده بیهانس تهران/ Bēhance Portfolio Reviews

سایت محبوب  Bēhance با حدود دو و نیم میلیون کاربر حرفه‌ای، بدون شک یکى از موفق ترین پایگاه‌ها با مرجع و مخزنى عظیم براى علاقه‌مندان گرایش هاى گوناگون است. این سایت هرسال دوبار برترین پروفایل‌هایش را معرفى می‌کند. هم زمان با نزدیک شدن به این رویداد، گروه‌ها و علاقه مندان به بیهانس در کشورهاى مختلف جهان نیز این انتخاب را با برگزارى رویدادى داخلى جشن مى‌گیرند. در این راستا بیهانس تهران پانزدهم آبان‌ماه ۱۳۹۴ با حمایت شرکت دیجی‌کالا و میزبانی امیر پروا و دبیری آرش حمیدی برگزار شد و منتخبین آن نیز اعلام شدند. آنچه در برگزارى این رویداد قابل توجه و تقدیر است کیفیت مناسب و ارائه جذاب آن است که دقیقا با سیاست‌هاى بیهانس، هم‌خوانى دارد و آنچه که به نظر می رسد مى‌تواند این رویداد را جذاب تر و گسترده‌تر کند، تلاش براى استفاده و حضور بیشتر هنرمندان گرایش‌هاى مختلف است. همراه ما باشید براى دیدن پروژه هاى منتخب در این رویداد.

 

Ata (1)  Ata (2)  Ata (3)  Ata (4)  Ata (5)  Ata (6) «عطا محمدی» در بخش عکاسی

FB_IMG_1446542883228.jpg   FB_IMG_1446542856972.jpg  1.jpg.jpg  Baharak (4)  Baharak (5)«بهارک امیدفر» در بخش طراحی مد

 

[aparat width=”560″ ]http://www.aparat.com/v/V81Y2[/aparat]
«وحید قطبی زاده و سینا اشرفی» در بخش جلوه‌های بصری
[aparat width=”560″ ]http://www.aparat.com/v/e2WuC[/aparat]
«ایمان یاری» در بخش موشن گرافیک
[aparat width=”560″ ]http://www.aparat.com/v/g1oWU[/aparat]

 

 7 thoughts on “پروژه‌های برگزیده بیهانس تهران/ Bēhance Portfolio Reviews”

  1. کلیپ بلو باترفلای فوقالعاده بود واقعا برای شبکه سه متاسفم اگه چنین کار زیبا و بی نقصی رو نپذیره . کلیپ زیبا و ایده قشنگ جشنواره که دیجیکالا ساخته بود هم حرف نداشت خیلی خوشم اومد آفرین به نگاه زیباشون . مد رو دوست نداشتم . البته تبحری هم ندارم و ادعایی نمیکنم . عکسها ایده ی خوبی داشت.

  2. کلیپ مراسم را دیدم ظاهرا همه چیز عالی و مرتب بوده. در دوره قبل که در موسسه بهاران برگزار شد اصلا از این خبرا نبود/ سرشار از بی نظمی بود / رای گیری ها هم اصلا اینطوری منظم نبود / خیلی همه چی عجولانه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.