پروژه‌های برگزیده بیهانس تهران/ Bēhance Portfolio Reviews

سايت محبوب  Bēhance با حدود دو و نیم میلیون کاربر حرفه‌ای، بدون شك يكى از موفق ترين پایگاه‌ها با مرجع و مخزنى عظيم براى علاقه‌مندان گرايش هاى گوناگون است. اين سايت هرسال دوبار برترين پروفايل‌هایش را معرفى مي‌كند. هم زمان با نزديك شدن به اين رويداد، گروه‌ها و علاقه مندان به بيهانس در كشورهاى مختلف جهان نيز اين انتخاب را با برگزارى رويدادى داخلى جشن مى‌گيرند. در اين راستا بيهانس تهران پانزدهم آبان‌ماه ۱۳۹۴ با حمایت شرکت دیجی‌کالا و میزبانی امیر پروا و دبیری آرش حمیدی برگزار شد و منتخبين آن نيز اعلام شدند. آنچه در برگزارى اين رويداد قابل توجه و تقدير است كيفيت مناسب و ارائه جذاب آن است كه دقيقا با سياست‌هاى بيهانس، هم‌خوانى دارد و آنچه كه به نظر مي رسد مى‌تواند اين رويداد را جذاب تر و گسترده‌تر كند، تلاش براى استفاده و حضور بيشتر هنرمندان گرايش‌هاى مختلف است. همراه ما باشيد براى ديدن پروژه هاى منتخب در این رویداد.

 

Ata (1)  Ata (2)  Ata (3)  Ata (4)  Ata (5)  Ata (6) «عطا محمدی» در بخش عکاسی

FB_IMG_1446542883228.jpg   FB_IMG_1446542856972.jpg  1.jpg.jpg  Baharak (4)  Baharak (5)«بهارک امیدفر» در بخش طراحی مد

 

[aparat width=”560″ ]http://www.aparat.com/v/V81Y2[/aparat]
«وحید قطبی زاده و سینا اشرفی» در بخش جلوه‌های بصری
[aparat width=”560″ ]http://www.aparat.com/v/e2WuC[/aparat]
«ایمان یاری» در بخش موشن گرافیک
[aparat width=”560″ ]http://www.aparat.com/v/g1oWU[/aparat]

 

 7 thoughts on “پروژه‌های برگزیده بیهانس تهران/ Bēhance Portfolio Reviews”

  1. کلیپ بلو باترفلای فوقالعاده بود واقعا برای شبکه سه متاسفم اگه چنین کار زیبا و بی نقصی رو نپذیره . کلیپ زیبا و ایده قشنگ جشنواره که دیجیکالا ساخته بود هم حرف نداشت خیلی خوشم اومد آفرین به نگاه زیباشون . مد رو دوست نداشتم . البته تبحری هم ندارم و ادعایی نمیکنم . عکسها ایده ی خوبی داشت.

  2. کلیپ مراسم را دیدم ظاهرا همه چیز عالی و مرتب بوده. در دوره قبل که در موسسه بهاران برگزار شد اصلا از این خبرا نبود/ سرشار از بی نظمی بود / رای گیری ها هم اصلا اینطوری منظم نبود / خیلی همه چی عجولانه بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.