٢۵ تصوير متحرك Gif به مناسبت سال جديد ميلادى

کریسمس تقريبا برای همه موضوع جالبى است! برای بسيارى از مردم جهان، جشن مقدسِ تولد یک آیین است و براى بعضى ديگر، فقط یک مراسمِ مملو از اتفاقات شیرین برای شکستن یکنواختی زمستان!
و حالا اين اتفاق هيجان انگيز در يك رسانه‌ى بخصوص قرار گرفته است؛ تصاوير متحرک با فرمت Gif Animation که بسیاری از آن‌ها را در موضوعات مختلف دیده‌اید. اين بار تصاوير متحرک با موضوع کریسمس و سال نو، بهتر از هر چيز ديگرى به حال و هواى تعطيلات و پايان سال مى‌پردازد.
البته ممكن است اين موضوعات برای ما کمی عجیب به نظر برسد؛ چرا كه بیشتر اين انيميشن ها براساس فرهنگ، سوژه‌ها و اتفاقات خنده دارِ اجتماعى يا فرهنگى كشورهاى ديگر است. اما اين مساله، از لطف ديدن اين آثار، كم نمى‌كند.
در سال ٢٠١٣ سایتی به مديريت هنرمند رایان تاد “Ryan Todd” راه اندازی شد كه در آن مجموعه‌ای از تصاوير متحرك کریسمس با آثارى از انیماتورها، تصویرگران و کارگردانان انیمیشن قرار گرفت. در حال حاضر و در آستانه‌ى سال جديد ميلادى، تاد مجموعه‌ى متنوع خنده دار دیگری را برای سال ٢٠١٤ گردآورى كرده است.
در اين مجموعه‌ى جالب، سبک‌ها و احساسات طراحان، هر دو به طور عمیقی متفاوت‌اند! از یک پسر بچه‌ى دوست داشتنى در حال ساختن فرشتگان برفی گرفته تا بابانوئلى که در حال گاز گرفتن گردن یک کودک است!
شما احتمالا در وهله‌ى اول نمی‌توانید متوجه‌ى بسیاری از جزييات و ایده‌ها بشويد؛ بنابراین پيشنهاد مى‌كنيم به ذهن خود اجازه دهید در تصاویر غرق شود تا با اين انيميشن‌هاى جذاب از كريسمس و شروع سال جديد، لذت ببريد!
برای ديدن تعداد بيشتر Gif Animation، به سایت اصلی مراجعه کنید. ضمنا شما می‌توانید هر تصوير متحركى را كه دوست داشتيد مانند یک کارت تبریک الکترونیکی و البته به صورت رایگان به دوستان خود ارسال کنید.

3023485-slide-3023485-slide-lodigianifull7  3023485-slide-hammerstadfull2  3023485-slide-mcnallyfull5  3023485-slide-raymentfull1  3023485-slide-supermundanefull1  animade_full1  beck_full  bryant_full1  burnett_full  Cannon-Claus-500px ChrisRobot  cunningham_full  davey_full  dixon_full  eales_full  finally_full1 green_full  grigg_full  headinthesnow_500  higgins_full1 hunter_full mantraste_full1 mummu_full Party xmasgif_500px_green6 thoughts on “٢۵ تصوير متحرك Gif به مناسبت سال جديد ميلادى”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.