ویروس‌های فانتزی در یک بازی ویدئویی / Cesc Grané

سِسک گرنی (Cesc Grané) تصویرگری از شهر بارسلونای اسپانیاست که با تکنیک دیجیتال کار می‌کند و مجموعه‌ی شخصیت‌پردازی‌ها و آثار او از زیبایی شناسی‌های ژاپنی و به ویژه اسباب‌بازی‌های هنری الهام گرفته شده است. آثار او سرشار از موجودات خیالی می باشد که به واسطه تخیلات این هنرمند وارد این جهان می‌شوند.
سِسک، اخیرا به عنوان هنرمند مستقلی که مشغول انجام سفارشات و طرح های شخصی خود می‌باشد در حال فعالیت است. از تابستان ۲۰۱۲ کنجکاوی‌اش برای مسافرت و یادگیری، او را بر آن داشت که به یک مسافرت ۱۰ ماهه در سراسر آسیا برود. در طول این سفر، کارش را به صورت یک هنرمند مستقل ادامه داد و فرهنگ‌های مختلف را با دید خلاقانه خود آنچنان غنی دید که تصمیم گرفت در ژاپن بماند. پس از گذشت ۱۸ ماه در توکیو، برداشت شخصی خود را از شیوه زندگی مدرن ژاپنی به دست آورد و با بهبود و ارتقاء زبان تجسمی خود، شخصیت‌هایی را برای اولین نمایشگاه مستقلش در توکیو (در آگوست ۲۰۱۴، که تقریبا ۳۰ تصویرسازی الهام گرفته شده از تجربه هایش در ژاپن بودند) خلق و ارائه کرد.

در یکی از فعالیت‌های اخیرش، او به طراحی مجموعه کاراکترهایی با مضمونی پزشکی پرداخته که موضوع آن، ویروس‌ها و دفاع در برابر آن‌هاست. او این پروژه را برای یک بازی ویدیویی آنلاین که مخصوص کودکان است طراحی کرده است. در ادامه همراه روزرنگ باشید تا به تماشای این آثار برویم:


کاراکتر-روزرنگ (49) کاراکتر-روزرنگ (51) کاراکتر-روزرنگ (48) کاراکتر-روزرنگ (47) کاراکتر-روزرنگ (46) کاراکتر-روزرنگ (45) کاراکتر-روزرنگ (44) کاراکتر-روزرنگ (43) کاراکتر-روزرنگ (42) کاراکتر-روزرنگ (41) کاراکتر-روزرنگ (40) کاراکتر-روزرنگ (38) کاراکتر-روزرنگ (37) کاراکتر-روزرنگ (36) کاراکتر-روزرنگ (35) کاراکتر-روزرنگ (34) کاراکتر-روزرنگ (33) کاراکتر-روزرنگ (32) کاراکتر-روزرنگ (31) کاراکتر-روزرنگ (30) کاراکتر-روزرنگ (11) کاراکتر-روزرنگ (18) کاراکتر-روزرنگ (24) کاراکتر-روزرنگ (10) کاراکتر-روزرنگ (23) کاراکتر-روزرنگ (9) کاراکتر-روزرنگ (8) کاراکتر-روزرنگ (22) کاراکتر-روزرنگ (27) کاراکتر-روزرنگ (21) کاراکتر-روزرنگ (26) کاراکتر-روزرنگ (17) کاراکتر-روزرنگ (16) کاراکتر-روزرنگ (29) کاراکتر-روزرنگ (6) کاراکتر-روزرنگ (5) کاراکتر-روزرنگ (4) کاراکتر-روزرنگ (20) کاراکتر-روزرنگ (15) کاراکتر-روزرنگ (3) کاراکتر-روزرنگ (2) کاراکتر-روزرنگ (14) کاراکتر-روزرنگ (19) کاراکتر-روزرنگ (13) کاراکتر-روزرنگ (25) کاراکتر-روزرنگ (12) کاراکتر-روزرنگ (1) کاراکتر-روزرنگ کاراکتر-روزرنگ (28) کاراکتر-روزرنگ (7)کاراکتر-روزرنگ (52) کاراکتر-روزرنگ (39)

منبعOne thought on “ویروس‌های فانتزی در یک بازی ویدئویی / Cesc Grané”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.