نمایشگاه پوستر بالکن

‘بالکن’ به عنوان بخشی از فضای خصوصی خانه، مکانی است که درون را به بیرون متصل می کند. علاوه براین اتصال، این امکان را به بیننده می دهد تا با کنار زدن پرده ها و دیوارها، وسعت دید را به حداکثر ممکن گسترش دهد. تفاوت وسعت نگاه از درون خانه نسبت به وسعت دید از روی بالکن، بینهایت است .

نمایشگاه ‘بالکن’ با همکاری جمعی هنرمندان بین المللی و انجمن هنرهای تجسمی استان کردستان و اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان، نمایش دهنده ی این عنوان به مناسبت روز جهانی گرافیک میباشند.

این نمایشگاه با ٩٠ پوستر از ٣٠ طراح مطرح بین المللی و با عنوان ‘بالکن’ در سه شهر سنندج، مریوان و سقز در حال برگزاری است. امیر کریمیان به عنوان مدیر گالری هنر و دبیر برگزاری نمایشگاه، با دعوت از هنرمندان بین المللی این نمایشگاه را به مدت ٣٠ روز، از تاریخ ۲ اردیبهشت تا ۲۰ اردیبهشت در سه گالری سنندج، مریوان و سقز مدیریت می کند.

آثار طراحانی از کشورهای چین، کره، سوئیس، مجارستان، لهستان، ایرلند، روسیه و اسلواکی و همچنین آثار ۱۴ طراح ایرانی از جمله بیژن صیفوری ، فرزاد ادیبی ،حمید نیکخواه، مجتبی زند، ، و حمیدرضا زری از هنرمندان گرافیست کردستانی در نمایشگاه پوستر بالکن سنندج حضور دارند.

موضوع آثار به نمایش درآمده آزاد است و بیشتر آثار دارای موضوعات اجتماعی ، محیط زیست، فرهنگی هستند. این نمایشگاه فرصتی برای علاقه مندان و هنرمندان گرافیست استان است تا با آثار هنرمندان مطرح ایرانی و بین المللی آشنا شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.