نمایشگاه «عریضه‌ها» با پوستری از قبادشیوا

عریضه ها عنوان نمایشگاهی است از عالیه روحمند و میثم همه‌ئی که از روز جمعه ۲۴دی ماه افتتاح می شود. علاقمندان جهت بازدید از نمایشگاه تا ۶ بهمن ماه می توانند به گالری سیحون ۲  واقع در زعفرانیه,مقدس اردبیلی, خیابان کیهان, خیابان سینایی, پلاک ۲۴ مراجعه نمایند. گفتنی است طراح پوستر نمایشگاه مذکور قباد شیوا بوده است.8 thoughts on “نمایشگاه «عریضه‌ها» با پوستری از قبادشیوا”

 1. هم پوستر فوق العاده افتضاح و هم کار ها بشدت کلیشه. متاسفانه تعداد اندکی، اضافه کردن یک برگ به هنر و طراحی گرافیک مملکت را هدف می‌دانند و نه تکرار بی جا و دست و پا زدن های کلیشه. در نمایشگاه که قدم بزنید تو گویی صد بار دیگر هم به همان نمایشگاه رفته بودید.

 2. با احترام و ادب

  استاد شیوا خودشون دم از پوستر خوب و حرفه ای می زنند.
  ولی این پوستر که طراحی کردند خیلی حرفه ای نیست و یک دانشجوی سال اول هم می تونه همین رو طراحی کنه
  از یک استادی که از سال پنجاه دارد پوستر طراحی می کند این کار به نظر اینجانب ، بعید است
  استاد شما الگوی جامعه گرافیک هستید
  اینجانب انتظارم از استاد شیوا خیلی بالا تر از این پوستر هست.

  خودتون قضاوت کنید…

   1. عزیز دل آقای ناشناس
    ببینید اون موقع که شما نقاشی می کشیدید

    اساتیدی چون : هوشنگ کاظمی ، مرتضی ممیز ، ابراهیم حقیقی ، قباد شیوا ، علی اکبر صادقی ، آیدین آغداشلو و… داشتند پوستر طراحی و تدریس می کردند.

    ولی حرف ما این پوستر بود که انتظار می رفت حرفه ای تر باشد.

    این استادان واقعا نخستین معلمان گرافیک می باشند و ما دست بوسشان هستیم.
    سپاس از روز رنگ

 3. بینید یک زمانی بود سی چهل سال پیش که رشته گرافیک توی ایران تازه پا گرفته بود و یک عده محترم هم اومدند توی این رشته و جز معدود ها بودند در زمان خودش کارشون خیلی خوب به حساب می آمد … اما الان خیلی فضای گرافیک و طراحی ها تفاوت کرده همون جور که نوع پوشش ها و مد تغییر کرده … هنر سینما تغییر کرده … انقلاب کامپیوتری به وجود اومده سلیقه و نگاه مردم خیلی عوض شده … اما مشکل اینجاست این برادران ایرانی چون اسمشون معروف شده برعکس نمونه های معروف خارجی دیگه تنبلیشون میاد که مطالعه کنند و کار کنند تغییرات و تحولات رو بشناسند و هنر و تکنیک قرن بیست و یکم رو هم بیاموزند در کنار آموخته های قدیمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.