نمایشگاه دیوید پیرسون درلندن(۱۸اردیبهشت-۱۸خرداد)

گالری معتبر Kemistry در لندن اخیرا اختصاص داده شده به نمایش آثار دیوید پيرسون. پیرسون معلم و طراح متخصص در پروژه‌هایی است که تایپوگرافی، فرم و شالوده اصلی آن می‌باشد. این نمایشگاه متمرکز بر طرح هایی است که پيرسون برای انتشارات پنگوئن(انگلستان) و نشر Zulma(فرانسوی) طراحی کرده است. پيرسون توسط گاردین به عنوان یکی از ۵۰ طراح برتر بریتانیا نیز انتخاب شده است. وی هم چنین عضوانجمن بین المللی طراحان گرافیک(AGA) است، کلوپی که متشکل از طراحان برجسته و پیشرو جهان می باشد.     3.-93+DropShadow150dpi او اخیرا نقشی کلیدی  از طریق پروژه هایی مانند «سری ایده های بزرگ پنگوئن» در احیای کتاب های پنگوئن ایفا کرده است . 4.-Vault+DropShadow150dpiپیرسون  آموخته  مدارس مختلف دیزاین از جمله مرکز سنت  مارتینز (saint martins)  و یکی از معلمان موسس در مدرسه تابستانی تایپوگرافیESAD فرانسه است. 5.-NineteenEighty-Four+DropShadow150dpi

این نمایشگاه متمرکز خواهد بود روی طرح های پيرسون برای کتاب های پنگوئن  (انگلستان) و  انتشارات Zulma (فرانسه). هم چنین درکنار این نمایشگاه یک انتخاب کوچکاز جلدهایی که برای سایر ناشران طراحی شده است در معرض نمایش گذاشته شده است.

6.-39+DropShadow150dpi2 thoughts on “نمایشگاه دیوید پیرسون درلندن(۱۸اردیبهشت-۱۸خرداد)”

  1. با سلام. امیدوارم در این وبسایت موفق و پیروز باشید و به نیازهای پاسخ داده نشده ی جامعه ی گرافیک و دیزاین ایران به خوبی پاسخ دهیدو که انشااله حتما همینطور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.