نسل جدید طراحان لهستان / اُلا نیپسویی

اُلا aleksandraniepsuj یکی از طراحان جوان لهستانی‌ است که پایه‌ی کارهایش بر اساس تصویرسازی است. او فارغ التحصیل دانشگاه هنرهای زیبای Strzeminski در شهر Lodz است و همچنین تحصیلاتش را در دانشگاه تحصیلات تکمیلی هنر ماتوسینوس در کشور پرتقال به اتمام رسانده است.
تمرکز او بیشتر بر روی پروژه‌هایی چون پوستر، هویت بصری و اینفوگرافی است و همواره از تصویرسازی‌هایش در طراحی‌گرافیک بهره می‌گیرد. همچنین مجلات بین‌المللی تخصصی، کتاب‌های تصویرسازی کودکان و نیز کتاب‌های متن محور، بخش دیگری از سفارش‌های او را تشکیل می‌دهند.
او با کمپانی‌های مهمی چون نایک، کانورس، براون و اپل در لهستان همکاری کرده و برای فستیوال‌های مطرحی چون جشنواره‌ی ادبیات سویس به نام بابل، فستیوال بین‌المللی جاز پرتقال و همچنین جشنوار‌ه‌ی گروه‌های نمایش مستقل شهری نیویورک طراحی کرده است.
آثار نیپسویی در بسیاری از نمایشگاه‌های بین‌المللی جهان مانند بولونیا، کوبا، آمریکا و انگلیس به نمایش در آمده و موفق به کسب جوایز متعددی شده است که از این جوایز می‌توان به کسب دو دوره جایزه‌ی مسابقات سالانه‌ی تصویرسازی آمریکا اشاره کرد.

نیپسویی یکی از طراحانی است که به زودی برای هفته‌ی طراحی گرافیک لهستان در تهران در حضور خواهد داشت.

wietnam_KIDS_BLOG put_an_egg_LAMB put egg_STORY_dimsum2 put egg _MARocco pigi NIEPSUJ_paying_off

Cloudmine

malemanzwierzaki_druk2-1

Wysokie Obcasy Extra

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

kultura fizycnza_blog kompotBETAkolory jezyk_poprawiony_final indexes_fin_web dlug_webOne thought on “نسل جدید طراحان لهستان / اُلا نیپسویی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.