نتایج اولیه مسابقه بین‌المللی طراحی گرافیک شومون ۲۰۱۵ 

شومون Chaumont نام شهری در فرانسه است که از سال ۱۹۹۰آن را به عنوان پایتخت گرافیک دیزاین می شناسند. هر ساله با برگزاری فستیوال بین المللی طراحی پوستر و فستیوال گرافیک دیزاین در این شهر روحی تازه در دنیای گرافیک دمیده می شود. طراحان بسیاری از سرتاسر جهان برای شرکت به این مسابقات دعوت می شوند و هر سال بیش از ۴۰۰۰۰ پوستر از این دو رویداد هنری گردآوری می شود که این فستیوال را تبدیل به یکی از مهمترین کلکسیون پوسترهای معاصر جهان کرده است.

به رسم هر سال، رویداد بین‌المللی طراحی گرافیک شومون ۲۰۱۵ آغاز گردید و تعداد زیادی پوستر به این مسابقه فرستاده شد و هیئت داوران که از ۵ کشور مختلف به نام های مارین مورن Maureen Mooren از هلند، لودیک بالاند Ludovic Balland از سویس، جورجیو کاموفو Giorgio Camuffo از ایتالیا، کریستوف گودارد Christophe Gaudard از فرانسه و ژان راندولد Jan en Randoald  از بلژیک بودند از میان آثار ارسال شده به مسابقه ۱۰۰ پوستر را برای نمایش در نمایشگاه انتخاب کردند که نتایج برگزیدگان نیز به زودی اعلام خواهد شد. با روزرنگ همراه باشید تا به تماشای  بخشی از این ۱۰۰ پوستر منتخب بنشینیم:

پوستر شومون (53)  پوستر شومون (27)  پوستر شومون (37)  پوستر شومون (34) پوستر شومون  پوستر شومون (9)  پوستر شومون (7)  پوستر شومون (8)  پوستر شومون (63)  پوستر شومون (62)  پوستر شومون (61)  پوستر شومون (60)  پوستر شومون (58) پوستر شومون (47) پوستر شومون (48) پوستر شومون (49) پوستر شومون (52) پوستر شومون (54) پوستر شومون (56) پوستر شومون (59) پوستر شومون (37) پوستر شومون (36) پوستر شومون (35) پوستر شومون (3) پوستر شومون (29) پوستر شومون (28) پوستر شومون (21) پوستر شومون (19) پوستر شومون (17) پوستر شومون (15) پوستر شومون (14) پوستر شومون (13) پوستر شومون (12) پوستر شومون (10) پوستر شومون (1)

منبعOne thought on “نتایج اولیه مسابقه بین‌المللی طراحی گرافیک شومون ۲۰۱۵ ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.