نامزدهای چهل‌ و پنجمین دوره «آنی» معرفی شدند

نامزدهای چهل و پنجمین دوره جوایز «آنی» برای تعیین بهترین‌های انیمیشن جهان در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند.

این جوایز در ۳۶ رشته انیمیشن از جمله بهترین انیمیشن بلند، کوتاه، انیمیشن مستقل و تولید ویژه، اعلام شد.

مراسم اهدای جوایز به بهترین آثار سال از میان این نامزدها ۳ فوریه ۲۰۱۸ در رویال هال یوسی‌ال‌ای اعلام می شود.

امسال شمار شرکت کنندگان در این جوایز باز هم افزایش یافته بود و تنوع انیمیشن‌ها در سبک و شیوه قصه‌گویی بیشتر از همیشه بود. هیات داوران با اعلام این امر افزود: اکنون جوایز آنی جایگاهی خاص در فصل جوایز سینمایی برای خود باز کرده‌اند.

در این دوره «کوکو» با نامزدی در ۱۳ رشته پیشتاز بوده است.

از جمله نامزدهای این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در بخش بهترین فیلم‌های بلند انیمیشن «کاپیتان زیرشلواری»، «ماشین‌ها ۳»، «کوکو»، «من نفرت انگیز ۳» و «بچه رییس» نامزد شده اند.

در بخش بهترین انیمیشن‌های مستقل «در گوشه جهان»، «ونسان دوست داشتنی»، «شاهزاده‌های در حال چرت»، «روباه بزرگ بد و قصه‌های دیگر» و «نان‌آور» انتخاب شده‌اند.

در بخش بهترین تولید انیمیشن «انجمن دوستان عجیب‌ و غریب “حس غم”»، «ماجرای یخ‌زده اولاف»، «شعرهای نگهدارنده سد»، «قافیه‌های نفرت‌انگیز» و «درهم و برهم» انتخاب شده‌اند.

در بخش بهترین انیمیشن کوتاه «بسکتبال عزیز»، «خانه خارپشت»، «فضای منفی»، «مخرب» و «پسر جگوار» انتخاب شده‌اند.

در بخش بهترین موسیقی در انیمیشن بلند نامزدها عبارتند از «کاپیتان زیرشلواری»، «کوکو»، «ونسان دوست داشتنی»، «ماجرای یخ‌زده اولاف» و «نان‌آور».

صداپیشگی در انیمیشن بلند نامزدهای خود را چنین شناخته است: «کاپیتان زیرشلواری» برای شخصیت پروفسور، «کوکو» برای شخصیت میگل، «نان‌آور» برای صداپیشگی دو شخصیت نقش فاطمه و پروانه، «فیلم لگو بتمن» برای شخصیت جوکر.

منبعدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.