مسابقه پوستر هفته آگاهی از کمپوست ۲۰۲۱

شورای کمپوست ایالات متحده طی فراخوانی از هنرمندان سراسر جهان دعوت کرده است تا در مسابقه بین‌المللی پوستر هفته آگاهی کمپوست  ۲۰۲۱ شرکت کنند.هدف از این برنامه افزایش آگاهی عمومی در مورد فواید استفاده از کمپوست برای بهبود یا حفظ کیفیت خاک ، رشد گیاهان سالم ، کاهش استفاده از کود و سموم دفع آفات، بهبود کیفیت آب و محافظت از محیط زیست است.

موضوع پوستر “رشد ، خوردن … کمپوست … تکرار” است

موضوع ۲۰۲۱ مبتنی بر حرکت دایره ای فرآیند بازیافت ارگانیک است که از مزرعه به میز و دوباره به مزرعه می رود. این فرآیند دایره ای ، مواد آلی بازیافت شده را به کمپوست تبدیل می کند که خاکهای سالم ایجاد می کند و منجر به میوه ها و سبزیجات متراکم مواد مغذی بیشتری می شوند ، با این کار پسماند به کمپوست می رود و این روند دوباره آغاز می شود.

مفهوم و تصاویر پوستر باید براساس مزایای کمپوست باشد. کمپوست کانون مسابقه است. داوران مخصوصا به دنبال تصاویری خواهند بود که نشان می دهد مواد ارگانیک عنصر اساسی در خاک های سالم و سالم نگه داشتن خاک و محیط زیست در آینده هستند.

از پوستر برنده برای تبلیغات هفته آگاهی کمپوست ۲۰۲۱ استفاده خواهد شد و در پوستری که طراحی می شود کلمات زیر باید اورده شود: International Compost Awareness Week May2– ۸, ۲۰۲۱
-برنده پوستر موفق به دریافت جایزه ۵۰۰ دلار آمریکا خواهد شد.

-شرکت در این مسابقه رایگان است و همه افراد می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

تاریخ شروع ثبت نام: ۱ سپتامبر ۲۰۲۰

تاریخ اتمام ثبت نام: ۲ نوامبر ۲۰۲۰ ( ۱۲ آبان ۹۹ )

-جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا را کلیک کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.