مجموعه پوسترهایی برای فستیوال بهاره موسیقی / Grapheine

گرافییِن (Grapheine)، یک آژانس مشاوره‌ی طراحی گرافیکی است که در سال ۲۰۰۲، توسط طراحانی هم عقیده و با نشاط که همگی از فعالان حرفه‌ای و علاقمند به دیزاین بودند ایجاد شده است.
یکی از پروژه های اخیر آنها مربوط به یک فستیوال موسیقی بود که مسئولیت آنها طراحی چندین پوستر به همین مناسبت بوده است. در این فستیوال رسم بر آن بوده که با استفاده از گیاهانی مختلف به ایجاد نوعی موزیک بپردازند. بر این اساس آنها برای ساخت پوسترهای این فستیوال، از گیاه خشخاش که از ۲۰ سال پیش تا کنون (از ابتدای ایجاد این رویداد) به نماد مژده دهنده‌ی بهار تبدیل شده بود استفاده کردند.
این آژانس از سال ۲۰۱۲، نشریه‌ای را نیز در زمینه‌ی باغبانانی منتشر کردند و سپس در سال ۲۰۱۴ نشریه‌ی در زمینه ها انواع دسر و سالاد،  در سال ۲۰۱۶ یک بسته‌ی هدیه‌ی ویژه سال نو را طراحی کرده اند.

مجموعه پیش رو توسط آژانس گرافییِن صورت گرفته است که در ادامه به تماشای آن می نشینیم:

پوستر-موسیقی-روزرنگ (5)

 

۲۰۱۶ – Special 20 yearsپوستر-موسیقی-روزرنگ (1)
پوستر-موسیقی-روزرنگ (26)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (9) پوستر-موسیقی-روزرنگ (12)

پوستر-موسیقی-روزرنگ (10)

۲۰۱۵ – Jungle spirit

پوستر-موسیقی-روزرنگ (20)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (24) پوستر-موسیقی-روزرنگ (3)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (15) پوستر-موسیقی-روزرنگ (21)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (2) پوستر-موسیقی-روزرنگ (25) پوستر-موسیقی-روزرنگ (8)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (4) پوستر-موسیقی-روزرنگ (16)

 

۲۰۱۴ Paper Fruit Saladپوستر-موسیقی-روزرنگ (13)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (28) پوستر-موسیقی-روزرنگ (14)  پوستر-موسیقی-روزرنگ پوستر-موسیقی-روزرنگ (11) پوستر-موسیقی-روزرنگ (17)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (19)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (29)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (6)  پوستر-موسیقی-روزرنگ (27) پوستر-موسیقی-روزرنگ  پوستر-موسیقی-روزرنگ (7)

منبع3 thoughts on “مجموعه پوسترهایی برای فستیوال بهاره موسیقی / Grapheine”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.