مجموعه پرتره‌های دیجیتال / مریم محمودی مقدم

پست امروز اختصاص به یک مجموعه شخصی و پرتره‌های تصویرسازی شده دارد که بنا به گفته طراح آن، هدفش مطالعه از روی عکس‌های پرتره (که بیشتر از نمای روبرو گرفته شده)، بر اساس ساده سازی و تاشهای رنگی با استفاده از تکنیک دیجیتال در فتوشاپ بوده است. در این تمرین تلاش شده حسی که از پرتره‌ها گرفته می‌شده پیاده سازی شود و تا حد امکان درگیر تناسبات نباشد.
مریم محمودی مقدم متولد ۱۳۶۴ گرگان و دارای مدرک کارشناسی هنرهای تجسمی و عضو انجمن تصویرگران است. همکاری با مجله‌های کودک و همکاری با استودیوهای انیمیشن و تصویرسازی کتاب کودک و تدریس در دانشگاه از جمله فعالیت های وی است.

Character Design-roozrang (7) Character Design-roozrang (8) Character Design-roozrang (3)Character Design-roozrang (6) Character Design-roozrang (4) Character Design-roozrang (5) Character Design-roozrang (1) Character Design-roozrang (2) Character Design-roozrang (11) Character Design-roozrang (9) Character Design-roozrang (10) Character Design-roozrang8 thoughts on “مجموعه پرتره‌های دیجیتال / مریم محمودی مقدم”

  1. به هرحال هر کاری که انجام میشه احتمال داره یک نمونه خارجی اش هم انجام شده و دیده شده باشه دلیل نمیشه که از ارزش کار کم کنه
    زحمات و تلاش شما قابل تقدیر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.