مجموعه طراحى كاراكترهاى تبليغاتى / على رادمند

كاراكترها ممكن است در نگاه اول بسيار جذاب و در عين حال ساده به نظر برسند. اما حقيقيت آن است كه وراى اين سادگى و خطوط خلاصه شده، تمرينات و نگاه توسعه يافته اى نياز است تا به شكل گيرى آنچه به اسم كاراكتر مى شناسيم؛ بيانجامد. دانستن اينكه چه چيزى را بايد اغراق كرد، چه چيزى را بايد كم يا اضافه نمود و چگونه و چه حسى را بايد به نمايش گذاشت؛ بخش هاى كليدى و پر رمز و راز اين مبحث است.
«على رادمند» متولد ١٣٥٦ و داراى مدرك كارشناسى گرافيك از دانشگاه آزاد است. او علاوه بر فعاليت حرفه اى و مستمر در زمينه تبليغات و تصويرگرى، كارتونيست نيز هست. على تاكنون با آژانس هاى تبليغاتى مختلفى همكارى داشته و در جشنواره هاى معتبر كاريكاتور جوايزى را از آن خود كرده است. او هم اكنون در استوديوى شخصى خود مشغول به كار مى‌باشد. ادامه پست امروز به بخشى از مجموعه كاراكترهايى كه او براى موضوعات گوناگون طراحى كرده است؛ اختصاص دارد.

 

mahak3  mahak2  jashnvare bazihaie rayaneiy2
 jashnvare bazihaie rayaneiy1  jashnvare bazihaie rayaneiy  jahan  isatis1  isatis  damavand  photo_2015-11-16_10-55-02

cheetoz2  bomba  cheetoz1  alis mahak16 thoughts on “مجموعه طراحى كاراكترهاى تبليغاتى / على رادمند”

  1. ايشان سال‌هاي سال است، بدون شلوغ‌كاري در مرز حرفه‌اي‌ترين كارتونيست‌هاي ايران فعاليت مي‌كند. حرفه‌اي، به لحاظ كيفي و حضور مستمر در بازار واقعي. حجم متنوع و مسلسل‌بار نمايش آثارشان در اين پست گوياي عمق اين آثار نيست. تمركز روي طراحي يكي از كاراكترها شايد معرفي بهتري از ايشان براي نسل‌هاي جديد باشد.
    با تشكر از روزرنگ

  2. ممنونم از شما که یه تعداد از کارهای علی رادمند رو گذاشتید. یه زمانی استاد بهمن عبدی نامبر وان طراحی کاراکتر ایران بود و کاراکترهای فوق العاده ای مثل آقای ایمنی، کاراکتر گلرنگ و… طراحی کردند. اما بدون شک در حال حاضر بهترین و حرفه ای ترین طراح کاراکتر تبلیغاتی ایران علی رادمنده که هر کدوم از کارهاش جای کلی تجزیه و تحلیل و بررسی داره و فکر میکنم حیف باشه اگر با یه مطلب مختصر و ارائه فقط چند نمونه از کارهاش بهش پرداخته بشه. واقعاً ممنون میشم اگر بتونید یه مصاحبه کامل و جامع (مثل مصاحبه ای که با دامون خانجانزاده داشتین) با علی رادمند داشته باشین و کارهای بیشتری با اتودها و اسکیس های اولیه هر کاراکتر بزارین.
    دم شما گرم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.