مجموعه طراحى کاراکترهاى تبلیغاتى / على رادمند

کاراکترها ممکن است در نگاه اول بسیار جذاب و در عین حال ساده به نظر برسند. اما حقیقیت آن است که وراى این سادگى و خطوط خلاصه شده، تمرینات و نگاه توسعه یافته اى نیاز است تا به شکل گیرى آنچه به اسم کاراکتر مى شناسیم؛ بیانجامد. دانستن اینکه چه چیزى را باید اغراق کرد، چه چیزى را باید کم یا اضافه نمود و چگونه و چه حسى را باید به نمایش گذاشت؛ بخش هاى کلیدى و پر رمز و راز این مبحث است.
«على رادمند» متولد ١٣۵۶ و داراى مدرک کارشناسى گرافیک از دانشگاه آزاد است. او علاوه بر فعالیت حرفه اى و مستمر در زمینه تبلیغات و تصویرگرى، کارتونیست نیز هست. على تاکنون با آژانس هاى تبلیغاتى مختلفى همکارى داشته و در جشنواره هاى معتبر کاریکاتور جوایزى را از آن خود کرده است. او هم اکنون در استودیوى شخصى خود مشغول به کار مى‌باشد. ادامه پست امروز به بخشى از مجموعه کاراکترهایى که او براى موضوعات گوناگون طراحى کرده است؛ اختصاص دارد.

 

mahak3  mahak2  jashnvare bazihaie rayaneiy2
 jashnvare bazihaie rayaneiy1  jashnvare bazihaie rayaneiy  jahan  isatis1  isatis  damavand  photo_2015-11-16_10-55-02

cheetoz2  bomba  cheetoz1  alis mahak16 thoughts on “مجموعه طراحى کاراکترهاى تبلیغاتى / على رادمند”

  1. ایشان سال‌های سال است، بدون شلوغ‌کاری در مرز حرفه‌ای‌ترین کارتونیست‌های ایران فعالیت می‌کند. حرفه‌ای، به لحاظ کیفی و حضور مستمر در بازار واقعی. حجم متنوع و مسلسل‌بار نمایش آثارشان در این پست گویای عمق این آثار نیست. تمرکز روی طراحی یکی از کاراکترها شاید معرفی بهتری از ایشان برای نسل‌های جدید باشد.
    با تشکر از روزرنگ

  2. ممنونم از شما که یه تعداد از کارهای علی رادمند رو گذاشتید. یه زمانی استاد بهمن عبدی نامبر وان طراحی کاراکتر ایران بود و کاراکترهای فوق العاده ای مثل آقای ایمنی، کاراکتر گلرنگ و… طراحی کردند. اما بدون شک در حال حاضر بهترین و حرفه ای ترین طراح کاراکتر تبلیغاتی ایران علی رادمنده که هر کدوم از کارهاش جای کلی تجزیه و تحلیل و بررسی داره و فکر میکنم حیف باشه اگر با یه مطلب مختصر و ارائه فقط چند نمونه از کارهاش بهش پرداخته بشه. واقعاً ممنون میشم اگر بتونید یه مصاحبه کامل و جامع (مثل مصاحبه ای که با دامون خانجانزاده داشتین) با علی رادمند داشته باشین و کارهای بیشتری با اتودها و اسکیس های اولیه هر کاراکتر بزارین.
    دم شما گرم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.