لوگوی رسمی شورولت کوروت C8 پدیدار شد

لوگوی رسمی شورولت کوروت C8 پدیدار شد. از آنجایی که به زمان رونمایی از نسل جدید شورولت کوروت C8 نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم، جزئیات بیشتری از این سوپر اسپورت پیشرانه وسط منتشر می‌شوند. قبلاً تکامل مناسب لوگوی مشهور کوروت که دو پرچم هستند را دیده‌ایم اما این بار لوگوی نسل جدید کوروت در فرمت رسمی پدیدار شده است.

اگرچه به جزئیات زیادی درباره‌ی چگونگی دسترسی به این لوگو اشاره نشده اما وب‌سایت GM-Trucks می‌گوید این تصویر را از فایل‌های عمومی پیدا کرده است. از آنجایی که این لوگو را قبلاً روی کلید استارت کوروت و تصاویر جاسوسی قبلی دیده بودیم بنابراین معتقدیم که این تصویر نیز واقعی و قابل استناد است.

قطعاً طرفداران شورولت از شنیدن این خبر که جزئیات بیشتری از نسل جدید C8 در آینده نزدیک منتشر خواهد شد خوشحال می‌شوند. وب‌سایت یاد شده قول داده ویدئویی از انیمیشن استارت خوردن این خودرو را در آینده‌ای نزدیک رونمایی کند.

سؤال مهمی که همچنان وجود دارد زمان رونمایی دقیق کوروت C8 است. ظاهراً معرفی رسمی این خودرو تابستان سال جاری میلادی انجام خواهد شد و احتمال پدیدار شدن آن در ماه می بالاست. در هر صورت به محض دریافت جدیدترین خبرها درباره‌ی C8 پیشرانه وسط آن را با شما دوستان در میان خواهیم گذاشت.

منبعدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.