لوگوهاى متحرك چگونه مخاطبان را مجذوب خود مى‌كنند؟

لوگوها و نشانه‌هاى متحرك، تنها يك آيكون ساده نيستند كه مفاهيم ساده‌اى پشت آن پنهان شده باشند. آنها همچنین تنها يك دكوراسيون زينت بخش براى رفتن به سايت شما نيستند بلکه نشان دهنده‌ى نوع كسب و كار شما و بهترين معرف‌هاى شما مى‌باشند، مخصوصاً جايگاه آنها در Footer و Header و در بخش‌هاى فروش و بازاريابى بسيار قابل توجه است.

لوگوهاى متحرك مى‌توانند با خودنمايى و قابليتى كه دارند به تقويت آگاهى مخاطب نسبت به يك برند و نام تجارى كمك شايانى بكنند. از آنها مى‌توانيد به عنوان پس زمينه‌ى گوشى‌هاى هوشمند و كامپیوترها استفاده كنيد.
همچنین مى توانيد لوگوهاى متحرك خود را در نمايشگاه ها بر روى صفحات بزرگ نمايشى عرضه كنيد. اين نشانه‌ى متحرك باعث ايجاد تمايز بين هم نوعان خود خواهد شد و در كل، پويايى و تحرک آن مى‌تواند تاثير بر مخاطبان را به شدت افزايش دهد منتها همه چيز به ميزان تلاش و خلاقيت شما بستگى خواهد داشت. لوگوهاى متحرك و خلاق باعث افزايش ترافيك سايت خواهد شد چرا كه مردم تحت تاثير خلاقيت قرار گرفته و حس كنجكاويشان براى پيدا كردن اطلاعات بيشتر تحريك مى‌شود. آنها مى‌توانند رنگارنگ، سياه و سفيد، با يك صدا  و يا يك جهش و يا يك حركت خاص همراه شوند و همه‌ى اين‌ها بستگى به تشخيص مناسب شما خواهد داشت. نكته‌ى اصلى در طراحى لوگوى متحرك اين است كه بايد توجه كنيد كه در كنار جذابيت بصرى مى‌بايست با اهداف كسب و كار سفارش دهنده ارتباط داشته باشد و اين ارتباط براى مخاطب معقول و منطقى به نظر برسد. در ادامه توجه شما را به نمونه‌هایی که برای شما انتخاب کرده ایم جلب می‌کنیم.(تا لود شدن کامل تصاویر صبوری کنید.)

نظرشما درباره لوگوهای متحرک چیست؟

06e4eee8ec097b66b7100aec5b28204d 9add2e2a420e3c0bde3575a880e02eed a8e4c7d4d4698a13fb134e22dc0e7e85 c845e649d39378ff8e5d6538316028be da638dc2e85efbe2f5a3de6a84897cb3  f2d85eec222bd63ec7ce3c6100a484a6111112113114115منبع تصویری7 thoughts on “لوگوهاى متحرك چگونه مخاطبان را مجذوب خود مى‌كنند؟”

 1. چرا پیام اون دو دوست هنرمند که حقیقتی رو از فضایی باند بازی بین نجابتی و سید مهدی حسینی در بیشتر جشنواره ها ایجاد شده رو پاک می کنید؟؟؟؟؟
  پس آزادی بیان کجاست؟؟؟؟؟
  حدعقل یک دلیلی برای این ارتباط کاملا مشکوک بیارید؟؟؟
  من آثار برگزیده شده از سید مهدی حسینی رو به خیلی از هنرمندان نشان دادم اما به قول همه آثار ایشان ضعیف است، چه دلیلی برای برگزیده شدنش دارید؟؟؟؟؟
  خواهش میکنم جواب بدید نه اینکه پیام رو حذف کنید.

  1. دوست عزیز بنده هم با آثار برگزیده موافق نیستم، اما با لحن اعتراض شما هم موافق نیستم. اگر چیزی رو ندونیم و احترام اساتید رو در نظر نگیریم این نوع اعتراض بیشتر توهین تلقی میشه. این نارحتی شما تو همه جشنواره های داخلی یا خارجی ممکنه یه وجود بیاد، باز هم می گم من با نتیجه داوری مشکل دارم اما این ربطی به داورا نداره، جمع داورا تشکیل یه سلیقه ای رو میده اینم ربطی به باند بازی نداره. اون آدمایی که کار بهشون نشون دادی قابل احترامند اما ملاک ودلیل نمیشن.

   1. مدیر محترم سایت این دوتا نظر آخر چه ربطی به مقاله حاضر داره ، ثانیاً موضوع باند بازی و برگزیده شدن که آقای ممد حسین میگه منظورش کدوم جشنواره هست و کارهای این آقا که برنده شده چیه؟ میشه آدرس بدین بریم ببینیم؟

 2. شماها تا موقع ای که تو این حاشیه های مسخره گرافیک شناور باشین پیشرفتی نخواهین داشت….!
  واقعا جای تاسفِ
  کارها به این خوبی پایینش این واکنشا خجالت اوره!

 3. عالیه کارها
  من تو ایران خیلی کم دیدم!(بهتره بگم ندیدم)
  بنظرم .شاید چون طراح های نشانه ما وقتی که صرف شناخت سفارش دهنده و خصوصیات نشانه میکنن خیلی کمتر از مراحلِ دیگه هستش!
  .
  .
  اگه کار ِ ایرانی به این شیوه هست ممنون میشم ب اشتراک بزارین…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.