طراحی هویت بصری Sister’s Ice Cream / آزاده قلی‌زاده

« این محصول، یک بستنی خانگی تولید شده توسط سه خواهر است. در این طرح سعی شده است زنانگی که در هویت تولید کننده و محصول نهفته شده است خیلی ساده و مختصر معرفی شود. از آنجا که این محصول توسط چند خواهر که با هم شراکت دارند تولید می‌شود و سفارش دهنده بر وجود یک برند زنانه و ارائه مفهوم خواهر همراه با کیفیت بالای محصول تاکید زیادی داشت در طراحی این بسته‌بندی از شخصیت خانم استفاده شده است.

پس از بررسی‌های فراوان، به این نتیجه رسیدیم که استفاده از شخصیت‌های خانم‌های جوان در کنار رنگ‌های خالص می تواند یک انتخاب جالب باشد، فرم جدیدی که با ظاهر جدید خود مشتری و خریدار بستنی را به خود جلب می کند.

جدا از همه چالش‌هایی که یک طراح در نهایی کردن یک طرح پیش رو دارد: از راضی کردن سفارش دهنده گرفته تا مراحل چاپ در چنین پروژه‌هایی که سفارش دهنده خارجی هست، دریافت هزینه طراحی با توجه به تحریم‌ها همیشه یک مشکل اساسی برای طراحان داخلی بوده و هست.

این پروژه در سال ۲۰۱۹  به سفارش برند  «Sister’s Ice Cream» از کشور آمریکا و با تکنیک تصویرسازی با مداد و کلاژ با کامپیوتر انجام شده است و با احتساب مراحل تایید و اصلاحات، ۳ هفته زمان برد تا به مرحله نهایی برسد.»

این پروژه برنده جایزه نشان طلایی A ‘Desgin award  در بخش طراحی بسته بندی در سال ۲۰۲۰ شده است.4 thoughts on “طراحی هویت بصری Sister’s Ice Cream / آزاده قلی‌زاده”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.