طراحی هویت بصری هوم پخت

« استراتژی برند هوم پخت، احیاء سفره ایرانی و زنده کردن دستور پخت غذاهای اصیل ایرانی است. موسسان این برند، ایده ابتدایی را از دست‌پخت و رسپی مخصوص مادربزرگشان الهام گرفته‌اند. محصولات این برند، مواد درجه یک مورد نیاز آشپزی، مواد نیمه آماده مانند سبزیجات سرخ شده و غذاهای نیمه آماده بدون نگه دارنده و خانگی است.

برای ایده پردازی و طراحی کانسپت (Concept) این برند، سعی شد تا از المان‌ها و عناصری برای یادآوری سنت‌های ایرانی در کنار عناصر مدرن برای نمایش تمیزی و به‌روز‌بودن استفاده شود.
طراحی کاراکتر این برند نیز منطبق بر ایده ابتدایی آن است. استفاده از خشت ایرانی و فیروزه‌ای نیز به طراحی داخلی فروشگاه‌های این برند شمایلی ایرانی و اصیل می دهد.
طراحی پکیج بسته بندی، پیکتوگرام‌ها، لباس پرسنل و اوراق اداری در کنار استفاده از فلز استیل و رنگ و نور سفید در طراحی داخلی این برند را شاداب، مدرن، به روز و تمیز و بهداشتی نمایش می‌دهد.»

پروژه‌ های قبلی طراحان الف در روزرنگ را اینجا و اینجا ببینید.9 thoughts on “طراحی هویت بصری هوم پخت”

  1. نام شحص یا مجموعه ای که این کار رو انجام داده چیه؟
    کار جذابی برای یه برند غذاییه
    کاش الباقی کارشون هم بصورت کامل منتشر کنید

  2. بنظرم کار خیلی حرفه ای و عالی از کار دراومده، خسته نباشید باید گفت به تیم گروه الف و باریکلا به مشتری که احتمالا بین لوگوهای تکراری و محافظه کارانه سراغ همچین چیزی اومده

    1. در تصویر سازی عموما بیش از همه چیز برداشت مخاطب مد نظره … مادربزرگ های ایرانی روسری سرشون بوده از زمانی که ما یادمون میاد … درست یا غلط اینجا جای مبارزه با حجاب اجباری نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.