طراحى شخصیت و فضا در موزیک ویدیوى Skrillex / سهیل دانش اشراقی

«من در حال کار بر روى طراحى فضا و Concept پروژه‌ى فیلم کوتاه “Ningyo” به کارگردانى یکى از دوستانم به نام  “Miguel Ortega” بودم. او یکى از طراحان شناخته شده در زمینه جلوه هاى ویژه و مدلینگ مى باشد و سوپروایزر ۳D Modeling فیلم هایى مانند “Thor” و “The Mist” بوده است. او و تعدادى از دوستانش که همگى در بخش جلوه هاى ویژه سینمایى کار مى کنند؛ شروع به کار بر روى موزیک ویدیویى براى گروه موسیقى Skrillex نمودند. این گروه موسیقى شناخته شده که برنده جوایز متعددى از جمله Grammy بوده است؛ در سبک الکترونیک فعالیت دارد. من طراحى کاراکتر، طراحى فضا و Matte Painting این پروژه را انجام دادم. در ابتدا قرار بود بر اساس کانسپت هاى من، این موزیک ویدیو به صورت دو بعدى ساخته شود اما به علت محدودیت زمانى، پروژه ظرف مدت ٢۵ روز و به صورت سه بعدى توسط یک تیم حرفه اى که از بهترین texture artist ها و modeler هاى حال حاضر هستند بسته شد. افرادى مانند: Tran Ma, Clay Osmus, Chris Bostjani, Miguel ortega در ساخت این پروژه فعالیت داشتند»

آنچه خواندید صحبت هاى «سهیل دانش اشراقى» درباره موزیک ویدیوى “Scary Monsters” بود که در سال ٢٠١۴ منتشر شد و با استقبال قابل توجهى روبه رو گشت.
سهیل متولد اسفند ماه سال ١٣۶٢ است. او که از ١۵ سالگى به صورت حرفه اى در زمینه تصویرسازى مشغول به کار بوده؛ هم اینک در زمینه طراحى شخصیت، مدیریت هنرى و طراحى فضا در پروژه هاى مختلف بازى هاى کامپیوترى، انیمیشن و فیلم سینمایى فعالیت مى کند. سهیل در حال حاضر، طراحى کانسپت و استورى برد فیلم سینمایى «بادیگارد» به کارگردانى «ابراهیم حاتمى کیا» را بر عهده دارد. همچنین او مدیر هنرى و طراح شخصیت بازى ویدیویى «کارزار» مى باشد که هم اکنون در حال تولید است.

Skrillex_colorkey-roozrang (5)  Skrillex_colorkey-roozrang (4)  Skrillex_colorkey-roozrang (3)   Skrillex_colorkey-roozrang (2)  Skrillex_colorkey-roozrang (1)  Skrillex_colorkey-roozrang (19)  Skrillex_colorkey-roozrang (18)  Skrillex_colorkey-roozrang (17)  Skrillex_colorkey-roozrang (14)  Skrillex_colorkey-roozrang (13)  Skrillex_colorkey-roozrang (12)  Skrillex_colorkey-roozrang (9)  Skrillex_colorkey-roozrang (11)  Skrillex_colorkey-roozrang (6)  Skrillex_colorkey-roozrang (10)  Skrillex_colorkey-roozrang (15)  Skrillex_colorkey-roozrang (7)  Skrillex_colorkey-roozrang (8)

 

[aparat width=”550″ ]http://www.aparat.com/v/0jdXa[/aparat]

 

[aparat width=”550″ ]http://www.aparat.com/v/XFft2[/aparat]7 thoughts on “طراحى شخصیت و فضا در موزیک ویدیوى Skrillex / سهیل دانش اشراقی”

  1. سهیل دانش همیشه یکى از الگوهاى من بوده در سختکوشى و جدیت. هنوز سى و یکى دو سال بیشتر نداره اما داره با بزرگترین طراحان جهان کار میکنه ،،، آفرین به این هنرمند که بى سروصدا مشغول کارشه،،، آقایان اساتید یه ذره یاد بگیرن بد نیستا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.